6500-7000 TL sistem toplama

Bütçe
4000-6000 arası

AsilThing

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 1 ya da 1.5 yıl sonra bir monitör dahil bilgisayar toplamayı ya da laptop almayı düşünüyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Bütçem 4000-6000 arası ama çok iyiyse 6500-7000 TL de olabilir. Gereksinimim şunlar: Ryzen APU işlemci, 16 GB RAM ve iyi bir ekran kartı (fark etmez)

Dostum, 1- 1,5 yıl sonra neler olacağını bilemeyiz. Bir bakarsın fiyatlar az çok düşer; daha iyi PC veya laptop alırsın, bir bakarsın fiyatlar artar şu anki önerdiğimiz sistemleri almanız mümkün olmaz. Konuyu bilgisiyarı alacağınız zaman açmanız daha doğru olacaktır. Ayrıca şunu da eklemek istiyorum; Ryzen neden istiyorsunuz bilmem ama eğer Intel'de daha iyi bir işlemci alabilme şansınız olursa paranız boşa gitmiş olur.

Dostum, 1- 1,5 yıl sonra neler olacağını bilemeyiz. Bir bakarsın fiyatlar az çok düşer; daha iyi PC veya laptop alırsın, bir bakarsın fiyatlar artar şu anki önerdiğimiz sistemleri almanız mümkün olmaz. Konuyu bilgisiyarı alacağınız zaman açmanız daha doğru olacaktır. Ayrıca şunu da eklemek istiyorum; Ryzen neden istiyorsunuz bilmem ama eğer Intel'de daha iyi bir işlemci alabilme şansınız olursa paranız boşa gitmiş olur.

Bilgi için sağol. Yanlızca önceden planlı olmak istiyorum. Aklımda bir şey var ama yinede yardım almak için buraya geldim. Ryzen i tercih etme sebebim apu işlemci ve birkaç GB ram yese de çok yardımı dokunuyor diye biliyorum.

Bilgi için sağ ol. Yalnızca önceden planlı olmak istiyorum. Aklımda bir şey var ama yine de yardım almak için buraya geldim. Ryzen'i tercih etme sebebim APU işlemci ve birkaç GB RAM yese de çok yardımı dokunuyor diye biliyorum.

APU sistem mi istiyorsunuz hocam? Açıkçası hiç gerek yok APU sisteme. Eğer şimdi alacak olsaydınız bir sürü öneri vardı, ama dediğim gibi 1 yıl sonrasını vs. tahmin edemeyiz. Yine de istiyorsanız önerileri yapalım; ama hiçbir yararı olmayacaktır.

Geri
Yukarı