6500 lira ders için laptop önerisi

Bütçe
6500

cls63 v8

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Houston, Texas
Daha fazla  
Sadece Online ders ve Valorant, CS gibi basit oyunlar için laptop istiyorum. Çok hafif olması lazım. Donmasın, kasmasın, ekranı çok iyi olsun (2K 1440p). Cok ince olsun, fan sesi kulak tırmalamasın. 6500 bütcem var.
Benim aklımda Huawei Matebook 14 var, sizin önerilerinize de açığım.

Son düzenleme:
O zaman kesinlikle aradığınız laptop Matebook 14'tür hocam. Ama bana sorarsanız bütçe artırıp 4800H olan modeli alsanız daha iyi olur. Ama o da sadece Huawei'nin kendi sitesinde satılıyor biraz tuzlu.

Sadece Online ders ve Valorant, CS gibi basit oyunlar için laptop istiyorum. Çok hafif olması lazım. Donmasın, kasmasın, ekranı çok iyi olsun (2K 1440p). Cok ince olsun, fan sesi kulak tırmalamasın. 6500 bütcem var. Lenovo önermeyin, tercih etmiyorum.
Matebook candır.

Acaba bu alınabilir mi? Çünkü işlemcisi çok güçlüye benziyor.

Sadece Online ders ve Valorant, CS gibi basit oyunlar için laptop istiyorum. Çok hafif olması lazım. Donmasın, kasmasın, ekranı çok iyi olsun (2K 1440p). Cok ince olsun, fan sesi kulak tırmalamasın. 6500 bütcem var. Lenovo önermeyin, tercih etmiyorum.
O bütçeye ya IdeaPad 5 5700U ya da Matebook 14 4600H yakışırdı. Lenovo istemediğinize göre:
Acaba bu alınabilir mi? Çünkü işlemcisi çok güçlüye benziyor.
Alınır.

O bütçeye ya Ideapad 5 5700u ya da Matebook 14 4600H yakışırdı. Lenovo istemediğinize göre:

Alınır.

Acaba bu Lenovo'yu alırsam çok sorun çıkar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı