6500 TL 2K 144 Hz Monitör Tavsiyesi

Bütçe
6500
1 haftadır kullandığım monitörü önerebilirim sanırım. Technopat kanalındaki incelemesini izleyip almıştım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siyahlar karanlıkta nasıl gözüyüküyor monitörde, genel olarak renk durumu nasıl monitörün LG ile farkı renk konusunda var sanırım. Rtingsde LG biraz daha iyi denilmiş renk konusunda. Siyah konusunda ASUS daha iyi performans verdiği söyleniyordu.

Siyahlar karanlıkta nasıl gözüyüküyor monitörde, genel olarak renk durumu nasıl monitörün LG ile farkı renk konusunda var sanırım. Rtingsde LG biraz daha iyi denilmiş renk konusunda. Siyah konusunda ASUS daha iyi performans verdiği söyleniyordu.
Daha önce kullandığım Philips IPS monitöre göre siyah konusunda bariz daha iyi diyebilirim. Yine de siyahlar tam siyah gibi görünmüyor tabi bunda monitörün parlaklığını en yüksek seviyede kullanmam da etkili olabilir.

Renk konusunda iki monitörü de deneyip kıyaslama şansımız olsaydı keşke ama dediğin gibi LG önde görünüyor.

Güncelleme monitör 6500 TL fiyatına geri çekilmiş alacak olanlar kaçırmasın piyasalar garip bir hale girdi.

VG27aqz vatan da Online da yok ama bazı mağazalarında 6.600 civarı gördüm. 8-9 bandına çekip kasım indirimi olarak 7 bin civarına satacaklar galiba.
Ben de VG27aqz ile LG UltraGear 27GL83A-B arasında kaldım. LG'nin ayakları çok sağlam değil gibi YouTube'da gördüğüm kadarıyla.

VG27aqz vatan da Online da yok ama bazı mağazalarında 6.600 civarı gördüm. 8-9 bandına çekip kasım indirimi olarak 7 bin civarına satacaklar galiba.
Ben de VG27aqz ile LG UltraGear 27GL83A-B arasında kaldım. LG'nin ayakları çok sağlam değil gibi YouTube'da gördüğüm kadarıyla.

Ben dün Online sipariş verdim bitmiş olabilir fiyatı gördüğüm an sepete ekle tuşunu kırıcaktım neredeyse öyle diyeyim.

Hepsiburada'da 1 adet gözüküyor 6.699 TL. Ben Turkcell pasajdan aldım 6650 TL fakat 200 TL de kredi kartına puan verdi. İtopya'ya da Gaming.gen.tr daha uygun fiyat yaparsa iade edip oradan alırım 🙂

Monitör elime bugün ulaştı şuan kullanıyorum 165 hertz açamadım max 144 gösteriyor kutudan ise sadece DP kablosu çıktı ölü pixel testi yaptım herhangi bir problem ile karşılaşmadım şimdilik

Yeni konular

Geri
Yukarı