6500 TL 3600X RTX 2060 sistem toplama

Rhina

Hectopat
Daha fazla  
MSI B450 Tomahawk anakart.
Adata XPG D41 8 GB 3200 MHz RAM.
MSI RTX 2060 Gaming Z ekran kartı
Thermaltake BX1 650W 80+ bronz PSU.
Corsair 275R kasa.
AMD Ryzen 5 3600X işlemci.
Bu sistemi toplamaya çalışıyorum RAM ve anakart elimde var. Uygun indirimlerle 6000-6500 TL arasında bir fiyata sistemi tamamlayabiliyorum. Nasıl sistem olmuş sizce değiştirmem gereken bir parça var mı? Veya alınmaya değer bir sitem mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI B450 Tomahawk anakart.
Adata XPG D41 8 GB 3200 MHz RAM.
MSI RTX 2060 Gaming Z ekran kartı
Thermaltake BX1 650W 80+ bronz PSU.
Corsair 275R kasa.
AMD Ryzen 5 3600X işlemci.
Bu sistemi toplamaya çalışıyorum RAM ve anakart elimde var. Uygun indirimlerle 6000-6500 TL arasında bir fiyata sistemi tamamlayabiliyorum. Nasıl sistem olmuş sizce değiştirmem gereken bir parça var mı? Veya alınmaya değer bir sitem mi?
16GB Ram yap. Onun dışında güzel gözüküyor.

Yazmayı unutmuşum ama adata s40g 512 gb veya corsair mp510 480 gb m.2 ssd de almayı düşünüyorum.

Keşke satın almasaydım dedirtecek bir sistem olmuş ; Epic [Donanım Arşivi] | R5 3600 ASUS TUF 3 RX 5700 O8G 16GB DDR4 480GB SSD Gaming Bilgisayar - incehesap.com onun dışında bir RAM daha alın gerisinde bir sorun yok güzel bir M2 iyi olurdu.
Neresi kötü? Adamın seçtiği bütün parçalar kaliteli. Bide sizin attığınıza bakalım. Kronik sorunlu SSD, AMD ekran kartlarında en çok sıkıntı çıkaran ASUS markalı RX5700, anakartı düşük seviye. Sizin attığınız sistemden çok daha iyi. Adamın bütçesi var paraya kıyıp kaliteli parçalar almış.

Neresi kötü? Adamın seçtiği bütün parçalar kaliteli. Bide sizin attığınıza bakalım. Kronik sorunlu SSD, AMD ekran kartlarında en çok sıkıntı çıkaran ASUS markalı RX5700, anakartı düşük seviye. Sizin attığınız sistemden çok daha iyi. Adamın bütçesi var paraya kıyıp kaliteli parçalar almış.
Keşke satın almasaydım dediğim konu uygunluk açısından demiştim.Ama baya iyi çıkıştınız sevdim bu huyunuzu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı