6500 TL bütçe ile sistem ve monitör önerisi

ironaddict

Decapat
Maksimum 6500 - 6600 TL bütçem var, önümüzdeki hafta içerisinde sistem ve monitör almak istiyorum. Kendi topladığım bir sistem var sağdan soldan görerek topladım çok da bilgili olduğum söylenemez sistem içerisindeki parçalar hakkında olsun powerın sistemi besleyebileceği olsun daha hesaplı şekilde daha kaliteli parça önerileri olsun bu gibi konularda bilgi almak için açtım konuyu.

Sistem 5.200 TL civarı tutuyor kalan 1300 TL ile 144 Hz 1ms gecikmeli ve pek tabii Freesync destekli bir monitör istiyorum bu konuda da önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Topladığım sistem bu şekilde. Bu sistemde RAM 3000 MHz.

pc.PNG

Ek olarak diğer tüm parçaları aynı fakat rami 3200 MHz hali ise bu şekilde. Sizce 90 TL fark ile RAM'i 3200 MHz yapmaya değer mi çünkü fark yaratıyorsa o fiyatı da verebilirim.

pc2.PNG

Şubata doğru ise RAMi 16 GB'a çıkarmayı düşünüyorum. Yukarıda belirttiğim gibi tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı