6500 TL dizüstü bilgisayar tavsiyesi

Bütçe
6500

Los Blancos

Femtopat
Merhaba, günlük kullanım için Ethernet girişine sahip bir dizüstü bilgisayar alacağım. Bütçem yaklaşık olarak 6500 lira. Amazon'da HP marka bir dizüstü bilgisayar buldum. Sizce linkteki bilgisayar işimi görür mü? HP marka dizüstü bilgisayarların ısınma sorunu olduğunu duydum acaba bu bilgisayarda böyle bir sorunla karşılaşır mıyım?
Bütçem dahilinde önerebileceğiniz bir dizüstü bilgisayar varsa sevinirim. Belki bütçeyi biraz zorlayabilirim.

Barko xd

Femtopat
Merhaba, günlük kullanım için Ethernet girişine sahip bir dizüstü bilgisayar alacağım. Bütçem yaklaşık olarak 6500 lira. Amazon'da HP marka bir dizüstü bilgisayar buldum. Sizce linkteki bilgisayar işimi görür mü? HP marka dizüstü bilgisayarların ısınma sorunu olduğunu duydum acaba bu bilgisayarda böyle bir sorunla karşılaşır mıyım?
Bütçem dahilinde önerebileceğiniz bir dizüstü bilgisayar varsa sevinirim. Belki bütçeyi biraz zorlayabilirim.

Laptop yeterli gibi duruyor günlük işlerini yapabilirsin.

kassandra13

Kilopat
HP'lerin hepsinde artık ısınma sorunu yok ancak bu attığın ürünün kasasını ben çok sevmiyorum, benzer modeli de bende vardı. Isınmadan dolayı plastik kasada çatlamalar oldu. Bunun dışında çok estetik de değil. Arkadaşın önerdiği Huawei'ler çok daha ince ve şık duruyor.

Yukarı