6500 TL fotoğrafçılık için dizüstü bilgisayar tavsiyesi

Bylacrimas

Picopat
Katılım
20 Ağustos 2021
Mesajlar
185
Çözümler
1
Merhaba arkadaşlar;
Başlıkta belirttiğim gibi fotoğrafçılık işlemlerinde kullanılacak shop programlarını kaldırabilecek bir dizüstü bilgisayar arıyorum. Tercihen istediğim özellikleri 15.6 ekran olması. Önerebileceğiniz modelleri yazarsanız sevinirim. Bütçe 6500 civarı.
 

Jaizen

Hectopat
Katılım
6 Aralık 2013
Mesajlar
139
Çözümler
1
Yer
İzmir, Turkey
6500TL' ye alacağın herhangi bir dizüstü fotoğraf düzenleme işlemlerini sıkıntısız çalıştıracaktır. Macbook un + sı ekran ve renk kalitesi olarak öne çıkıyor. Detaylı olarak Windows dizüstü bilgim dahilinde olmadığı için kesin bir model öneremiyorum.
 
Katılım
23 Ağustos 2020
Mesajlar
278
Çözümler
1
Yer
Balıkesir, Edremit
Sıfır olarak önerebileceğiniz bir model var mı bu fiyat bandında
Arkadaş doğru söylemiş Macbook üreticilik anlamında çok başarılı bir cihaz ama illa sıfır Windows laptop diyorsan yapılan testlere göre (İntel fanboyları lütfen gelmeyin) AMD Ryzen işlemciler bu tür Video edit, fotoğrafçılık, render gibi alanlarda fark attığı için AMD almanı öneririm. (Tabiki seçim senin).
 

batuhnnr

Attopat
Katılım
25 Ekim 2021
Mesajlar
29
Çözümler
2
Donanım konusunda pek bir bilgim yok ama bir arkadaşım Huawei Matebook almıştı Adobe programlarını rahatlıkla kullanabiliyordu tabii ek birkaç özellik(SSD ekletmişti gerisini hatırlamıyorum belki de sadece SSD ekletmişti olabilir) ekletmişti yanlış hatırlamıyorsam bir bakabilirsin istersen
 

Cozen24

Hectopat
Katılım
10 Şubat 2014
Mesajlar
599
Yer
Kadıköy
Dostum biraz daha para ayarlayıp şunu al. Yanında BLE mouse ve BLE kulaklık hediye eden kampanyaları var. Bunları da yaparsan ve bütçen gerçekten kısıtlıysa o ürünleri de sıfır olarak sanırım 300-500 TL arasına satabilirsin. Senin bütçene yakın bir noktaya gelir.

 
Yukarı