6500 TL sistem önerisi

Bütçe
6000
6500'e APU toplarsan üzülürsün. Attıklarımız daha mantıklı. Piyasa düzelince elindeki kartı satıp üstüne biraz daha koyup daha iyi bir ekran kartı alabilirsin. Tıpkı benim yapmak istediğim gibi.

Tamamdır teşekkürler ilk defa kendim bilgisayar alacağım yanlış yapmak istemyorum o kadar para boşa gitmesin beni uzun yıllar götürebilsin isterim hayalim 1660 Super'li bir bilgisayarı ama bu devirde maalesef her konuda fiyat uçuyor.

Leo 3T-10 | Game Garaj

Eki Görüntüle 972508

Bunu almanı tavsiye ederim.

Açılır açılmasında da 3600 daha iyi bir seçim olur. O da bütçeyi aşıyor.

3600'ü herkes çok tavsiye ediyor bu kadar iyi mi öyle bir bilgisayarın bütçesi ne kadardır
Bir de RAM eklemesini sonra yapsam sıkıntı olur mu?
Bunu almanı tavsiye ederim.
tamamdır bu ssd yi takmak zormu bilgisayar a toplama montaj işini hiç bilmiyorum

3600'ü herkes çok tavsiye ediyor bu kadar iyi mi öyle bir bilgisayarın bütçesi ne kadardır
Bir de RAM eklemesini sonra yapsam sıkıntı olur mu?
Gerek yok. 10400f ile de yayın yaparsın. Aynı sistemin 3600 ile olanı 7000 TL civarına gelir. Hiç gerek yok. Arada çok çok az fark vardır.

M.2 SSD desteği var. Onun dışında aman aman bir fark bilmiyorum.

150 lira gibi farka değer midir ileride işlemciyi değiştircek olsam anakart kaldırımı
M.2 slotu dışında bir yararı olmaz senin için. Bu arada attığımız sistemde biz SSD çıkarttık. Sen SSD'yi ayrı alıp takacaksın.

M.2 SSD ile normal SSD farkı nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı