6500 TL sistem tavsiyesi

Mhk05

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar dediğim gibi 6500 TL ve altı bir sistem istiyorum. SSD kısmı minimum 480 olmalı. Şimdi marifetlerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

1650S sistemler varken alınmaz
RAM sayısını 2 yapın.

Bütçe arttırılırsa.
İşlemciyi R5 2600X yapın ardından RAM'in sayısını 2 yapın sonra SSD'yi Netac N535s yapın toplamda 6838 TL yapıyor.

Selam arkadaşlar.

1650S sistemler varken alınmaz.
RAM sayısını 2 yapın.

Bütçe arttırılırsa.
İşlemciyi R5 2600X yapın ardından RAM'in sayısını 2 yapın sonra SSD'yi Netac N535s yapın toplamda 6838 TL yapıyor.

Bütçe 6500 TL ondan super eklemedim.

1650S sistemler varken alınmaz
RAM sayısını 2 yapın.

Bütçe arttırılırsa.

Teşekkürler hocam bütçe arttırıp skywalker 5A mantıklı dediğinizi yapıp alacağım bende araştırma yaptım ama yine de sizlerin önerilerinizi merak ettim bunda karar kıldım 2600X ve 1650S birleşince harika şeyler çıkacağına inanıyorum

Bütçe 6500 TL ondan super eklemedim.

Anladım hocam teşekkürler bütçeyi 400 TL daha zorlamak çok sıkıntı değil ama yine de öneri için teşekkürler bir tane de MSI Optix G241 monitör ve ekipmanla şahane bu indirime denk geldiğim çok müthiş oldu

Teşekkürler hocam bütçe arttırıp skywalker 5A mantıklı dediğinizi yapıp alacağım bende araştırma yaptım ama yine de sizlerin önerilerinizi merak ettim bunda karar kıldım 2600X ve 1650S birleşince harika şeyler çıkacağına inanıyorum

Anladım hocam teşekkürler bütçeyi 400 TL daha zorlamak çok sıkıntı değil ama yine de öneri için teşekkürler bir tane de MSI Optix G241 monitör ve ekipmanla şahane bu indirime denk geldiğim çok müthiş oldu
Merhaba GameGaraj'dan sistem aldınız mı? Aldıysanız tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?

Merhaba GameGaraj'dan sistem aldınız mı? Aldıysanız tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?

Yani GameGaraj iyi bir marka dostum arkadaşım sistem aldı gayet memnun bende ona yönelerek GameGaraj düşündüm tabii arkadaşımda baba parası olduğu için 3060 ekran kartına çıktı ben ise 1650S'te kaldım olsun işte dediğim gibi güzel bir marka ekran kartı takılı olarak gelmiyor doğal bir şey çünkü anakart kırılma tehlikesi var onu takmak bile ayrı haz soğutmada da başarılı buluyorum fikirlerim bunlar

Geri
Yukarı