6500 TL sistem toplama

TalhaÖzkaynak1

Hectopat
Daha fazla  
Ark Survirval Evolved ve BF1 tarzı oyunlar oynuyorum. Biraz takıntım var donsa çıldırırım.
6500 TL monitör dahil bütçem var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem olarak önerim bu.
5300 tl sistem.PNG

Monitör olarak önerim bu
ASUS VG248QE 24'' 144Hz 1ms Full HD 3D Oyuncu Monitörü Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

@Barış Tolon un topladığı sistem güzel ancak 500 GB SSD biraz fazla gibime geldi. SSD yi 250 GB yapıp anakartınızı da Gigabayte H170 Gaming M3 ile değiştirmenizi öneririm.

ancak 500 GB SSD biraz fazla gibime geldi.
Bütçe gayet geniş olduğu için elimi korkak alıştırmadım şahsen. :D Ayrıca şu son dönemlerde oyunların boyutları o kadar çok arttı ki sanırım gears of war 4 80 gb istiyodu. İlerde de böyle artıcağını düşünürsek 5 tane 50gb oyun koydunmu 250 gb ssd zaten doluyo. Ben de madem böyle bir bütçe var en azından 500gb olsun dedim.

Bütçe gayet geniş olduğu için elimi korkak alıştırmadım şahsen. :D Ayrıca şu son dönemlerde oyunların boyutları o kadar çok arttı ki sanırım gears of war 4 80 gb istiyodu. İlerde de böyle artıcağını düşünürsek 5 tane 50gb oyun koydunmu 250 gb ssd zaten doluyo. Ben de madem böyle bir bütçe var en azından 500gb olsun dedim.
Oyunları SSD ye kurmak çok lüks gibi yaa. :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı