6500 TL telefon önerisi

OkanDif

Hectopat
Yeni bütçe maksimum: 8000TL.
Babam için alacağım telefonu çok hor kullanıyor. Arkada bir sürü sekme açıyor o yüzden RAM 6 GB olsa iyi olur diyorum. 6500 TL bandında fp uzun süre kullana bileceği mağdur etmeyecek bir şey önerirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Babam için alacağım telefonu çok hor kullanıyor. Arkada bir sürü sekme açıyor o yüzden RAM 6 GB olsa iyi olur diyorum. 6500 TL bandında fp uzun süre kullana bileceği mağdur etmeyecek bir şey önerirseniz sevinirim.

Neredeyse son 1 yıldır aktif olarak kullandığım Xiaomi Redmi Note 10s önerebilirim. Bende çok hor kullanan birisiyim ve ona rağmen şu an için gayet memnunum. Fiyat aralığı da sizin istediğiniz gibi.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128 GB 8 GB​

Alınır mı sizce? 7600 TL fiyat ile. Benim telefonu pedere verip üstüne para koyup ben kendime alacağım :D Oppo relme 7 Pro var bende.

@Erenk1905 @ıvx @irsuya usta önerileriz var mı?

Son düzenleme:

Alınır mı sizce? 7600 TL fiyat ile. Benim telefonu pedere verip üstüne para koyup ben kendime alacağım :D Oppo relme 7 Pro var bende.

Kameradan fazla bir beklentin yoksa alınır. Kamera önemli ise S10 Plus, P30, SE 2020 gibi cihazlardan birini almanı tavsiye ederim.

Kamera önemli olmasaydı POCO X3 Pro onerirdim işlemcisinden dolayı fakat 9K ya kadar çıkmış geçen sene 3K olduğunu hatırliyorum neyse bence fiyatına göre iyi bir telefon mi 11 Lite da düşünebilirsiniz. 1 yıl boyunca kullandim hafifligi tasarımı ekranı,kamerası vs. Çok beğendiğim bir telefondu

Geri
Yukarı