6500 TL'ye abla için laptop önerisi

Daha fazla  
Merhaba. Benim ablam üniversite 1. sınıf öğrencisi ablam için laptop arıyorum. Teams, Spotify falan kullanacak. Mac ve Windows fark etmez lakin ben de bilgisayardan az buçuk anlıyorum bilgisayarın hızlı açılması ve kasmaması gerekiyor. Ablam ku konularda biraz takıntılıdır 2. el de olabilir 6500 lira bütçem var. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.

DarkNight321

Centipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Daha fazla  
Bence 2.ele yönelin, önerilenlerin hepsi TN panel olacak ve TN panelden daha lanet bir şey yok. 2.elden IPS panelli en az Ryzen 5 3500U gücünde işlemcisi olan bir laptop bakın derim. Intel laptoplarda ise 10.nesil ve üstü olsun, o bütçeye Intel 10.nesil + MX110 gibi basit ekran kartı bir laptop var mıdır bilemem ama varsa onlara da bakabilirsiniz. Üniversite için alıyorsunuz, mutlaka IPS panel bir laptop alın.

Tugxa91

Femtopat
Daha fazla  

Ablan için bu dizüstü taşınabilir bilgisayarı öneririm.
Özellikle üniversite için çok hızlı bir bilgisayar şu anda bu bilgisayarı kullanıyorum.

Bence 2.ele yönelin, önerilenlerin hepsi TN panel olacak ve TN panelden daha lanet bir şey yok. 2.elden IPS panelli en az Ryzen 5 3500U gücünde işlemcisi olan bir laptop bakın derim. Intel laptoplarda ise 10.nesil ve üstü olsun, o bütçeye Intel 10.nesil + MX110 gibi basit ekran kartı bir laptop var mıdır bilemem ama varsa onlara da bakabilirsiniz. Üniversite için alıyorsunuz, mutlaka IPS panel bir laptop alın.
sizce OLED Ekran paneli iyi değilmidir

Yeni konular

Yukarı