6500 TL'ye abla için laptop önerisi

mert.bnz

Centipat
Yer
İstanbul/Ümraniye soyak yenişehir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire PULSE Radeon RX 6700 10GB
Intel i5-12400F Altı Çekirdek 2.50 GHz
Gigabyte H610M H DDR4 LGA1700
Adata GAMMIX D10 16 GB 3200MHz DD4
Adata Legend 700 512GB 2000/1600MB/s NVMe M.2
FSP 650-51AAC 650W
Vento VG10F RGB ATX
Meslek
tekstil iş elbbiseleri
Merhaba. Benim ablam üniversite 1. sınıf öğrencisi ablam için laptop arıyorum. Teams, Spotify falan kullanacak. Mac ve Windows fark etmez lakin ben de bilgisayardan az buçuk anlıyorum bilgisayarın hızlı açılması ve kasmaması gerekiyor. Ablam ku konularda biraz takıntılıdır 2. el de olabilir 6500 lira bütçem var. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.

Bence 2.ele yönelin, önerilenlerin hepsi TN panel olacak ve TN panelden daha lanet bir şey yok. 2.elden IPS panelli en az Ryzen 5 3500U gücünde işlemcisi olan bir laptop bakın derim. Intel laptoplarda ise 10.nesil ve üstü olsun, o bütçeye Intel 10.nesil + MX110 gibi basit ekran kartı bir laptop var mıdır bilemem ama varsa onlara da bakabilirsiniz. Üniversite için alıyorsunuz, mutlaka IPS panel bir laptop alın.

Ablan için bu dizüstü taşınabilir bilgisayarı öneririm.
Özellikle üniversite için çok hızlı bir bilgisayar şu anda bu bilgisayarı kullanıyorum.

Bence 2.ele yönelin, önerilenlerin hepsi TN panel olacak ve TN panelden daha lanet bir şey yok. 2.elden IPS panelli en az Ryzen 5 3500U gücünde işlemcisi olan bir laptop bakın derim. Intel laptoplarda ise 10.nesil ve üstü olsun, o bütçeye Intel 10.nesil + MX110 gibi basit ekran kartı bir laptop var mıdır bilemem ama varsa onlara da bakabilirsiniz. Üniversite için alıyorsunuz, mutlaka IPS panel bir laptop alın.
sizce OLED Ekran paneli iyi değilmidir

Yeni konular

Geri
Yukarı