6500 TL'ye sistem tavsiyesi

Bütçe
4000TL - 6500 TL

dgknbzglu

Kilopat
Yer
İstanbul/Maltepe
Daha fazla  
Meslek
PHP Developer
Bugün bir kız arkadaşım için sistem bakıyordum, İtopya'yı kontrol edeyim dedim. Elimi attığım sistem "Stokta Yok!" Yazıyor.
Bu ne rezalettir yahu? 20 bin TL, 40 bin TL'ye sistem koymuşlar sanki kim alacak o paraya?

Hem bunu dile getirmek, hem de fikir almak açısından açtım konuyu.
Arada bir Minecraft, bir de Overwatch oynuyor. Genelde internet üzerinde dolaşıyor.

Bunu gördüm üstün körü.

Bilgisayarın hızlı çalışması ilk önceliğimiz, oyunlar gördüğünüz üzere pek de önemli değil. Tavsiyelerinizi bekliyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün bir kız arkadaşım için sistem bakıyordum, İtopya'yı kontrol edeyim dedim. Elimi attığım sistem "Stokta Yok!" Yazıyor.
Bu ne rezalettir yahu? 20 bin TL, 40 bin TL'ye sistem koymuşlar sanki kim alacak o paraya?

Hem bunu dile getirmek, hem de fikir almak açısından açtım konuyu.
Arada bir Minecraft, bir de Overwatch oynuyor. Genelde internet üzerinde dolaşıyor.

Bunu gördüm üstün körü.

Bilgisayarın hızlı çalışması ilk önceliğimiz, oyunlar gördüğünüz üzere pek de önemli değil. Tavsiyelerinizi bekliyorum...
Sana tavsiyem itopya denen rezil markadan uzak dur.Paranı ayarla sana en yakın vatan bilgisayara git rahatça satın al istediğini ordada uygun pc ler var hazır oem sistemlere bak vatandaki. onlar uygun ve performanslı.

Yukarıda bulunan sistem daha mantıklı. Bu arada site güvenilir, kargoları 2-3 gün içerisinde geliyormuş. Hazır sistem zorunlu mu?

Aslında 6500TL'ye RTX2060 da sığar ama birçok bileşenden kısmak gerekecek, o yüzden uğraşmadım. :)

Kasa ve PSU: Dark Diamond PRO Mesh 650W 80+ 4x12cm FRGB Fan, Full Akrilik Yan Panel, USB 3.0 Bilgisayar Kasası (DKCHDIAMONDPROMS650W) - Kasa - Bilgisayar Bileşenleri | Teknobiyotik

SSD: Apacer AS340 AP120GAS340G 2.5" 120 GB SATA 3 SSD Fiyatları ve Özellikleri

6726,73 TL, depolamayı sonradan arttırabilirsiniz.

R5 3600 ve RTX2060 koymak için elimden geleni yaptım, bu kadar oldu.

RAM bu şekilde de alınabilir:
2 tane.

Yeni konular

Geri
Yukarı