6500 TL'ye telefon önerisi

Bütçe
6500

Xiaomi cihazların yazılımı çok kötü. 1 güncelleme sonra kasmaya başlıyorlar. Annem bu yüzden Note 9S telefonunu 3 kez servise verdi. Sonra telefon değiştirdi. Deneyimli insanlar ROM atarak kullanıyorlar. ROM'lar daha hızlı çalışıyor ve sistem reklamları yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kadar detayı düşünecekseniz açıkçası telefon almak sizin için çok zor. Kafanızda ne varsa alın geçin, bu kadar fazla düşünecekseniz zihninize yazık olur.

Malum Türkiye'deyiz ve para kolay kazanılmıyor, bir şeyi düşünmeden almak yanlış bir yol. Burada konu açmamım nedeni ise kullanan biri çıkar ve fikir alırım belki diye veya farklı öneriler gelir diye. Kullanan bir kişi çıktı ve sorular soruyorum burada zihnimi yoracak bir davranış yok.

Fikirlerini belirtenlere teşekkürler, M23 5G siparişi yarın veriyorum.

Malum Türkiye'deyiz ve para kolay kazanılmıyor, bir şeyi düşünmeden almak yanlış bir yol. Burada konu açmamım nedeni ise kullanan biri çıkar ve fikir alırım belki diye veya farklı öneriler gelir diye. Kullanan bir kişi çıktı ve sorular soruyorum burada zihnimi yoracak bir davranış yok.
Anladım. Ben de bir telefon için bu kadar çok detay düşünülmemesi gerektiğini düşünüyorum. Evet daha yeni bir cihaz 10S'e göre ama ekran ve video kayıt konusunda daha başarılı bir telefon mesela, bunlara da bakmak lazım.

Geri
Yukarı