6500TL Gaming Laptop Önerisi

Cern99

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
6500TL bütçem var. Beni uzun süre götürebilecek (Ultra'da değil) bir Gaming laptop önerisi yapabilir misiniz? Monster'in 1650'li modelleri dikkatimi çekti. Herhalde bu bütçede en performanslı ürün bu. Şimdiden teşekkürler.
Not: Yurt dışından da alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsiburada'da kampanya varmış bir bak derim:

Ayrıca GTX1650'li şu modelin fiyatı uygun gibi:
Cidden iyi fiyatlar. Teşekkür ederim hemen kontrol ediyorum!

Cidden iyi fiyatlar. Teşekkür ederim hemen kontrol ediyorum!
HP Pavilion'un inceleme videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu modeli alacaksan üzerine ek bir 8GB RAM daha takarak "Dual Channel" ile ciddi performans artışı sağlayabilirsin. Fiyatı zaten uygun gibi, bunu bir düşün derim.

HP Pavilion'un inceleme videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu modeli alacaksan üzerine ek bir 8GB RAM daha takarak "Dual Channel" ile ciddi performans artışı sağlayabilirsin. Fiyatı zaten uygun gibi, bunu bir düşün derim.
Hocam videodaki farklı model sanki. Soğutma konusunda içime kurt düştü. İncecik laptop.
Eğer soğutmada sıkıntı olmaz diyorsanız yarın direkt alacağım hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster Abra a5 v15.2.1 öneririm. Bende bugün sipariş verdim. Ayrıca bugüne özel Gittigidiyor'da 200tl indirim var. 6300 TL yerine 6100'e geliyor. Alacaksanız kaçırmayın.

fan çıkış yerlerini kapatmassan bir sorun yaşamassın
Fakat hocam gaming modellerinde koskoca fan çıkış yerleri, ızgaralar var. Bu incecik ızgara pek yok. Ultrabook gibi laptop. Tek kafama takılan bu. İnceleme videosu da yok. Bilgili birileri aydınlatırsa çok sevinirim.
Monster Abra a5 v15.2.1 öneririm. Bende bugün sipariş verdim. Ayrıca bugüne özel Gittigidiyor'da 200tl indirim var. 6300 TL yerine 6100'e geliyor. Alacaksanız kaçırmayın.
Bu bütçede 2 gün sonra alabilirim. İndirim kaçar o zamana herhalde. Kaçmazsa alırım hocam. Teşekkürler.

Fakat hocam gaming modellerinde koskoca fan çıkış yerleri, ızgaralar var. Bu incecik ızgara pek yok. Ultrabook gibi laptop. Tek kafama takılan bu. İnceleme videosu da yok. Bilgili birileri aydınlatırsa çok sevinirim.

Bu bütçede 2 gün sonra alabilirim. İndirim kaçar o zamana herhalde. Kaçmazsa alırım hocam. Teşekkürler.
Hocam 200tl indirim 19'una özeldi fakat ayın sonuna kadar visa ile aldığında 100tl indirim yapıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı