650W'a kadar PSU önerisi

Sistem 3000 TL kasasız uzay sistem kullanacağım. PSU için kararsızım maksimum bütçe 450 TL ilerisi için iyi bir PSU istiyorum.
Cooler Master'ın kronik bir sorunu varmış tam bilmiyorum ama önermiyolar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Sistem 3000 TL kasasız uzay sistem kullanacağım. PSU için kararsızım maksimum bütçe 450 TL ilerisi için iyi bir PSU istiyorum.
Cooler Master'ın kronik bir sorunu varmış tam bilmiyorum ama önermiyolar.
2017 serisi kronik sorunlu 2018 serisi yani gri etiketi olan serinin kronik sorunu yok gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
2017 serisi kronik sorunlu 2018 serisi yani gri etiketi olan serinin kronik sorunu yok gönül rahatlığıyla alabilirsin.
Aslında 2017 serisi kronik sorunlu olmayan seri. Gri etiketli seri aslında 2017 üretimi.

Aslında 2017 serisi kronik sorunlu olmayan seri. Gri etiketli seri aslında 2017 üretimi.
Olabilir. Kronik sorunlu değil ama.

Kronik sorunlu diye bir şey söylemedim. Sadece gri etiketli versiyonun 2017 serisi olduğunu belirttim.

Sonuçta yeni bir versiyon. 2017'de üretilmesi sarı etiketli olanla farkı olmadığı anlamınada gelmiyor. Kafaya takılacak bir durum yok 2017'de üretilmiş olması bir şeyi değiştirmez. O şekilde yazarsanız bilgisi olmayan biri bu modeli elemiş olur.

Sonuçta yeni bir versiyon. 2017'de üretilmesi sarı etiketli olanla farkı olmadığı anlamınada gelmiyor. Kafaya takılacak bir durum yok 2017'de üretilmiş olması bir şeyi değiştirmez.
Hocam ne anlatmaya çalışıyorsunuz? :D

Ben size zaten ürüne kötü veya kronik sorunlu demiyorum ki? Sadece aslında gri etiketli serinin 2018 üretimi ürün şeklinde yanlış bilindiğini belirttim. Ne anlatmaya çalışıyorsunuz hala anlamış değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı