%66 mekanik klavye önerisi

Bütçe
500TL

T3tracon

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi forumlar. %66 bir klavye arıyorum. Muhtemelen Banggood üzerinden alacağım. Bütçem 500TL civarı, aradığım özellikler şunlar:
  • Kaliteli olsun, yıllarca götürsün.
  • Red Switch olsun.
  • RGB ışıklandırması kaliteli olsun.
  • Bluetooth olması zorunlu değil ama olursa fena olmaz, dediğim gibi olmasa da olur.
Benim bulduğum modeller şunlar:
  • Gamakay MK61 bu modeli gayet sevsem de Rainbow efektinde gözle görülür bir takılma oluyor (Bu videonun 7. dakikası.) Ama pudding keycap olması çok güzel.
  • Motospeed CK61 bu modeli çok beğendim ve bir kusurunu bulamadım açıkçası.
  • Geek GK61 bu modeli çok beğendim ancak şu an Red Switch'i bulunmadığı için Yellow Switch olan modelini alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iyi forumlar. %66 bir klavye arıyorum. Muhtemelen Banggood üzerinden alacağım. Bütçem 500TL civarı, aradığım özellikler şunlar:
  • Kaliteli olsun, yıllarca götürsün.
  • Red Switch olsun.
  • RGB ışıklandırması kaliteli olsun.
  • Bluetooth olması zorunlu değil ama olursa fena olmaz, dediğim gibi olmasa da olur.
Benim bulduğum modeller şunlar:
  • Gamakay MK61 bu modeli gayet sevsem de Rainbow efektinde gözle görülür bir takılma oluyor (Bu videonun 7. dakikası.) Ama pudding keycap olması çok güzel.
  • Motospeed CK61 bu modeli çok beğendim ve bir kusurunu bulamadım açıkçası.
  • Geek GK61 bu modeli çok beğendim ancak şu an Red Switch'i bulunmadığı için Yellow Switch olan modelini alabilirim.
Snowfox 61 bak.

Bu bütçede GamaKay MK61 alınabilir. Çok sesli ve basış hissi olsun dersen mavi, orta sesli basış hissi olsun derseniz kahverengi, sessiz olsun ve çok az sert basış hisli olsun derseniz kırmızı, yumuşak basış hisli ve sessiz isterseniz sarı öneririm.

Bütçeyi aşıyor ama yine de fikir değiştirebilirsin belki sunduğu özellikleri görünce. Kprepublic'ten BM65 ya da YC66 olabilir.

AliExpress'te de vardı aynı modeller. BM65'te kit6'ya Switch'ler dahil. Tuş takımını ayrı alman gerekecek her ikisi için de.

Yeni konular

Geri
Yukarı