6600 TL Sistem Toplama

JarsKonez

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bir arkadaşım benden kendisi için sistem toplamamı rica etti ve 6600 TL bütçesi olduğunu söyledi. Ben kendisine ekte görebileceğiniz sistemi topladım ve aklımıza yattı. SSD'yi daha sonra almayı düşünüyor. Şimdilik bu sistem için görüşlerinizi bekliyoruz.
2017-11-09_20-47-57.png

3 ay öncesine kadar bu sistem yaklaşık 4600TL tutuyordu. Eğer aceleniz yoksa doların düşmesini bekleyin, çok daha iyi bir sistem toplarsınız.

3 ay öncesine kadar bu sistem yaklaşık 4600TL tutuyordu. Eğer aceleniz yoksa doların düşmesini bekleyin, çok daha iyi bir sistem toplarsınız.
Biz de onu düşündük aslında ama dolar yakın bir zamanda düşecek gibi gözükmüyor maalesef zaten hemen alınmayacak bir süre bekleyeceğiz.Eğer dolar bu zaman içerisinde daha da yükselirse düşmesini beklemek zorunda kalacağız.

Sistem güzel fakat, MSI B350M Gaming Pro anakartı, 2 Ram slotuna sahip. İlerde yükseltme yaparken sıkıntı yaratabilir. 4 Ram slotu bulunan bir anakart tercih etmeni öneririm.

Sistem güzel fakat, MSI B350M Gaming Pro anakartı, 2 Ram slotuna sahip. İlerde yükseltme yaparken sıkıntı yaratabilir. 4 Ram slotu bulunan bir anakart tercih etmeni öneririm.
Bu konuyu hiç düşünmemiştik.Vatandan aynı fiyat düzeyinde Asus prime b350m-a mı yoksa msi b350m pro-vdh mı tercih etmeliyiz ?

Dostum öncelikle aldığın ekran kartı fiyatına yaklaşık 1080 Tİ var.
1070TI dan bahsediyorsun sanırım evet biliyorum ama bütçemiz burda kısıtlandığı için daha yükseğe çıkamıyorum ve başka parçalardan kısmak istemiyorum.Şu anki bütçeyle alınabilecek en güzel kartın bu olduğunu düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı