6600 TL Sistem Toplama

Yalnız arkadaşlar ilk başta belirtmemişim benim hatam üzgünüm. Sistemi özellikle vatanbilgisayardan toplamak istiyoruz çünkü montaj işleri ile ilgili bilgimiz çok kısıtlı olduğundan hata yapmak istemiyoruz direk orada montajını yaptıracağız.

@JarsKonez kullanma kılavuzu yardımıyla montaj yapabilirsin, hatta bunlarla ilgili videolar var.
Evet biliyorum ama kendi malım olmadığından dolayı çekiniyorum arkadaşımın da eli bu işlere hiç yatkın değildir.Ayrıca internet kullanımına açık kredi kartına sahip değil, yani nakit almak zorunda.

Evet biliyorum ama kendi malım olmadığından dolayı çekiniyorum arkadaşımın da eli bu işlere hiç yatkın değildir.Ayrıca internet kullanımına açık kredi kartına sahip değil, yani nakit almak zorunda.
Yolladığın sistemi gördüm ama düzenlemişsin emeğin için gerçekten çok teşekkür ederim.Dediğim gibi elimiz kolumuz bağlı pahalı fiyattan almak zorundayız.Eğer vatanbilgisayardan önerebileceğiniz başka düzenlemeler varsa hepsine açığım.

Monitör: Viewsonic VX2757-MHD 27" 1ms Full HD Monitör Monitör

upload_2017-11-9_23-34-0.png

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı