6600 XT bundan sonra değer kaybeder mi?

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Arkadaşım yaza girmeden sıfırını 7-8K arasına aldığı 6600XT kart var. Ya Sapphire ya da Shift bilmiyorum modelini, 2 fanlı. Arkadaşım bunu aldı, 1 ay belki daha az oyun oynadı RDR 2 bitirdi vs. derken Hollanda'ya gitti. Kart aylardır kasada yatıyor. Alırsam 4-5 arasında bir rakama alabilirim ondan. Ama bundan sonra sizce ne olur piyasa? Sıfır 6600 geçen 5K gördüm. RTX 4060 bekliyordum ama bunu alıp daha sonra satsam zarar eder miyim 4060 için?

Bence 4 bine alabilirsen güzel bir kart hem de kartı biliyorsun sadece oyun oynanmış. Eğer uygun alırsan zarar etmezsin sıkılınca satarsın zaten 4 bin bandında aldığın kart daha da düşmez bence.

4060'ın gelmesi yazı bulur diyorlar bu sene asgari ücret iki kere arttı önümüzdeki sene de bu şekilde olursa fiyatlar ne olur bilinmez o yüzden arkadaşın kartını almanız sizin için en mantıklısı olacaktır.

Ben 3000'e 1660 Super'imi sattım 10 gün önce ve 6700 aldım, oradan hesap edersin artık...

Türkiyede yaşamasaydık 4060Ti/4070 bekle derdim ama bence al gitsin...

Teşekkürler arkadaşlar. Alayım zaten 960 2GB olduğu için RDR 2 bile oynatmıyor. Aslında bilerek oynamıyorum texcure quality açtırmıyor diye. Mining falan tekrar patlarsa işime gelir. Dip fiyat bunların sabitlendi şuan belli.

Not: Ocak-Şubat arası alabilirim bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı