6600 XT sistemde Warzone 100 FPS düşük mü?

Dragonerian

Decapat
Daha fazla  
6600 XT, i5 11600, 2x8 16 GB 3200 RAM. Burada 100 FPS alıyor ve evin içi sonuçta. Ayarlar Full değil high-Low karışık. Ray Tracing kapalı.

1635421908210.png

Evet düşük. %97 olan GPU kullanımı mı? Eğer GPU kullanımıysa ve darboğaza girmiyorsa çok daha yüksek FPS alman lazım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun icinde 150 160 FPS de goruyor ama bazi yerlerde oyle oluyor.
Evet düşük. %97 olan GPU kullanımı mı? Eğer GPU kullanımıysa ve darboğaza girmiyorsa çok daha yüksek FPS alman lazım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu işlemci ile de darboğaz olmaz herhalde 6600 XT için.

Arkadaş rekabetçi şeklinde ayarlamış sanırım grafikleri. O şekilde ayarlandığında videodaki fpsleri 3080'ler ancak alabiliyor.

Arkadaş rekabetçi şeklinde ayarlamış sanırım grafikleri. O şekilde ayarlandığında videodaki fpsleri 3080'ler ancak alabiliyor.
Oysaki videoda yazıyor ayarlar. Biraz OC yapmış karta o kadar. OC yapmasa bile ortalama 150 civarı alır ki konu sahibinin aldığı değerlere göre çok daha fazla. Video gerçekçi gelmediyse başka bir kaynak atayım:

Oysaki videoda yazıyor ayarlar. Biraz OC yapmış karta o kadar. OC yapmasa bile ortalama 150 civarı alır ki konu sahibinin aldığı değerlere göre çok fazla. Video gerçekçi gelmediyse başka bir kaynak atayım:
Ben Warzone yayınları izliyorum bu aralar. Yayıncıların ekipmanları ile kıyaslayınca arkadaşın fps değerleri normal geldi bana o yüzden böyle bir yorum yaptım. Sizinle zıtlaşmak değil amacım. 150-160 lara da çıktığını söylüyor zaman zaman. @kino 'nun attığı videodakine de benzer sanırım değerleri. Çünkü o videoda da 100 FPS'e düştüğü yerler de var.

Ben Warzone yayınları izliyorum bu aralar. Yayıncıların ekipmanları ile kıyaslayınca arkadaşın FPS değerleri normal geldi bana o yüzden böyle bir yorum yaptım. Sizinle zıtlaşmak değil amacım. 150-160'lara da çıktığını söylüyor zaman zaman. @kino'nun attığı videodakine de benzer sanırım değerleri. Çünkü o videoda da 100 FPS'e düştüğü yerler de var.
Anlıyorum hocam. Zaten çatışmaların ve adamların yoğun olduğu yerlerde en kral işlemci olsa bile darboğazdan dolayı düşmesi normal 100'lere ama evin içinde bir aksiyon yokken bu değerleri alması normal gelmedi. Bu oyunda da PUBG'de ki gibi ekran kartı kadar hatta daha fazla işlemci de önemli, bu yüzden daha iyi ekran kartları olsa da FPS değerleri benzer olabilir. Mesela ben PUBG'de 6600 XT ile 3070-3080 olan adamla aynı değeri alabiliyorum oyunun işlemci optimizasyonundan dolayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı