6600XT sistem olmuş mu?

Ben senin yerinde olsam bu bütçede şu sistemi dizer, bu soğutucuyu takardım. Depolama biraz yetersiz kalacak ama sonradan eklersin ne olacak.

Eki Görüntüle 1361920
Galiba dediğiniz gibi yapıcam hocam teşekkür ederim öneri için.
@Just a Minute WİFİ USB bakıyorsan şu ürünü öneririm. Çokça öneriliyor.
Size de teşekkür ederim hocam sağolun.

Galiba dediğiniz gibi yapacağım hocam teşekkür ederim öneri için.

3060 Ti güzel ekran kartı, 11400F de onun için uyumlu bir işlemci. Anakart olarak ben Bazooka'yı çok beğeniyorum sen yine istersen alternatiflere bakabilirsin. 500 GB SSD uzun vadede yetersiz ama ilk başlarda işini görür. Boşuna sıvı soğutma masrafı ile bütçeni şişirme veya ekran kartını düşürme SE-224-XT fazlasıyla işini görecektir.

Hocam bana da bir sistem toplarsanız size zahmet konu açıyorum bakmıyorlar bütçem 13K.

Hocam size şeyi önereyim, bazı YouTuber'ler falan şirketlerle anlaşıp RTX'li sistemleri 10bin TL civarı fiyatlara satıyor. Öyle bir sistem alırsanız size daha iyi bir performans ve fiyat sunacağını düşünüyorum.
Hocam benim sistemi ne yaptınız ayıptır sorması.

Bir saniye hocam hemen hazırlıyorum linkini.

Galiba dediğiniz gibi yapıcam hocam teşekkür ederim öneri için.

Size de teşekkür ederim hocam sağolun.
Rica ederim, güzel sistem. Parçalar kaliteli. 3060 Ti'da hoş karttır. 11400F ısınan bir işlemci. Anakart seçimi ve anakartta bulunan VRM'ler önemli. Anakartta kaliteli. Bu konuda sıkıntı yaşamazsın. SE-224 XT'de gayet yeterli soğutmak için. Sıvı soğutma macerasına girişmeye gerek yok.

Hocam benim sistemi ne yaptınız ayıptır sorması.

Capture.PNG

3060 Ti güzel ekran kartı, 11400F de onun için uyumlu bir işlemci. Anakart olarak ben Bazooka'yı çok beğeniyorum sen yine istersen alternatiflere bakabilirsin. 500 GB SSD uzun vadede yetersiz ama ilk başlarda işini görür. Boşuna sıvı soğutma masrafı ile bütçeni şişirme veya ekran kartını düşürme SE-224-XT fazlasıyla işini görecektir.
Hocam RED modeliyle aradaki fark ne? Daha ucuz da.

Geri
Yukarı