6700-6800 TL PC tavsiyesi

enesözell

Centipat
Ürünleri indirimlerden yakalayarak 6000-6200 gibi bir şeye alacağım. Siz şimdilik benim için toplar mısınız? RTX 2060'lı bir sistem olursa mükemmel olur benim için. Parçaları link ve markalarıyla atabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci AMD mi Intel mi?
Aquarius 5AN-X – Game Garaj bu PC'nin RAM ya da SSD'sini bütçenize göre seçin.
Ya da kendiniz toplamak isterseniz Ryzen 5 3600 CPU 1300TL.
Gigabyte B450M S2H 500TL.

INNO3D markasına fazla güvenemiyorum herkes çok ısınıyor diyor. Palit'te var orada fazla adlarını duymadım. Sizce güveniyim mi? Ve hangisini seçiyim. Günde 5-6 saat oyun oynacağım e-spor tarzı oyunları.

INNO3D markasına fazla güvenemiyorum herkes çok ısınıyor diyor. Palit'te var orada fazla adlarını duymadım. Sizce güveniyim mi? Ve hangisini seçiyim. Günde 5-6 saat oyun oynacağım e-spor tarzı oyunları.

Akrabam o PC'nin R5 3600'lü olanını aldı GTA 5 son ayara çektik 67 civarında sabitlendi Ultra Full her şey açık karar sizin.
Bu arada palit yılların markasıdır güvenebilirsiniz uygun ve kalitelidir.
Cs go da dust2 de r5 3600 ve d80g 3200mhz ram ve M2 SSD seçti 768p low ayarlarda ortalama 330 FPS alıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı