6700 XT AMD Driver'dan sonra PC kilitlenmesi

Kamil Palaoglu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Merhaba

- Daha önce de buna benzer bir konu açmıştım, ancak AMD Software yüklediğimde olduğunu fark ettim, kurulu olmadığı zamanlarda böyle bir şeye rast gelmedim.

- Bilgisayarıma AMD Software'ı kurduğumda belli belirsiz zamanlarda bir kilitlenme oluyor, resimlerde gördüğünüz üzere ikinci ekranımda son görüntü sabit kalıyor ancak birinci ekranım siyah ekran veriyor.

- Restart tuşuna bastığımda yeni başlıyor ve kaldığı yerden devam ediyor.

- Windows 11 kurmuştum sorunun onda olduğunu düşünerek temiz bir kurulumla tekrar Windows 10'a geçtim ancak problem devam etti.

- Bununla birlikte StressTest, SSD tarama, RAM slotlarının yerini değiştirme bir önceki AMD Software sürümü yükleme, windows'u güncelleme vb. eylemlerin gerçekleştirdim.

- Donma sırasındaki PC değerlerimi (iki farklı zamanlardaki donma) ve SSD tarama sonucu aynı zamanda sistem özelliklerimi konuya yükledim. Ekran kartımı alalı çok uzun bir zaman olmadı sorunu ona konduramıyorum açıkçası, engin bilgi ve tecrübelerinizle yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Aida64.png
    Aida64.png
    82,7 KB · Görüntüleme: 24
  • SSD TEST.png
    SSD TEST.png
    46,5 KB · Görüntüleme: 18
  • SSD1.png
    SSD1.png
    71,2 KB · Görüntüleme: 15
  • Technopat2.jpg
    Technopat2.jpg
    144,6 KB · Görüntüleme: 13
  • Technopat3.jpg
    Technopat3.jpg
    116,5 KB · Görüntüleme: 22
  • Techopat1.jpg
    Techopat1.jpg
    185,2 KB · Görüntüleme: 22
Arkadaşlar merhaba.

- Daha önce de buna benzer bir konu açmıştım, ancak AMD software yüklediğimde olduğunu fark ettim, kurulu olmadığı zamanlarda böyle bir şeye rast gelmedim.

- Bilgisayarıma AMD Software'ı kurduğumda belli belirsiz zamanlarda bir kilitlenme oluyor, resimlerde gördüğünüz üzere ikinci ekranımda son görüntü sabit kalıyor ancak birinci ekranım siyah ekran veriyor.

- Restart tuşuna bastığımda yeni başlıyor ve kaldığı yerden devam ediyor.

- Windows 11 kurmuştum sorunun onda olduğunu düşünerek temiz bir kurulumla tekrar Windows 10'a geçtim ancak problem devam etti.

- Bununla birlikte stresstest, SSD tarama, RAM slotlarının yerini değiştirme bir önceki AMD software sürümü yükleme, Windows'u güncelleme vb. eylemlerin gerçekleştirdim.

- Donma sırasındaki PC değerlerimi (iki farklı zamanlardaki donma) ve SSD tarama sonucu aynı zamanda sistem özelliklerimi konuya yükledim. Ekran kartımı alalı çok uzun bir zaman olmadı sorunu ona konduramıyorum açıkçası, engin bilgi ve tecrübelerinizle yardımcı olursanız sevinirim.

Sebebini bende bilmiyorum ama bende de takılma oluyor gibi hissettiriyor. RX6600 de.

Geri
Yukarı