6700 XT'nin oyun içi sıcaklık değerleri normal mi?

Hotspot silikonun en sıcak bölgesi anlamına gelir. O yüzden önemsemenize gerek yok. Siz genel sıcaklığa bakın, yeterli.

Canım amd fanboyu oynanan oyunlar farklı bu 1. 2.si ben 2k ultra da PUBG oynarken bu değeri gördüm. Arkadaş başka oyunda görmüş ama belki 1080p oynuyor? Ben de alırım 1080p ye sıcaklık düşer 60-65 dereceye?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Al bakalım fanboy, 2K'da çoğu oyunda 65'i anca görüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Al bu da PUBG videosu, 70 olmuyor bile gördüğüm kadarıyla.

Herhangi birinin fanboyu değilim yalnız neden RX6700 ısınıyor da 3070 Ti ısınmıyor?

6700 kartı 3070'den daha az güç harcıyor. Kartların soğutma bloğuna göre sıcaklıklar farklılık gösterebilir. Benzer soğutma bloğunda 6700 daha az ısınır. Hotspot sıcaklığıda arkadaşların dediği gibi 110 dereceye kadar yolu var ve en yüksek sıcaklığı temsil eder. Örnek olarak 3070 kartı 70 derece sıcaklık gösteriyorsa hotspot noktası 70 derecenin üzerindedir.

Canım amd fanboyu oynanan oyunlar farklı bu 1. 2.si ben 2k ultra da PUBG oynarken bu değeri gördüm. Arkadaş başka oyunda görmüş ama belki 1080p oynuyor? Ben de alırım 1080p ye sıcaklık düşer 60-65 dereceye?
Soğutmanın kartın modeline ve markasına göre değiştiğini, NVIDIA kartlarının da bazı modellerinde soğutmanın rezil olduğunu ne zaman öğreneceksin?

Soğutmanın kartın modeline ve markasına göre değiştiğini, NVIDIA kartlarının da bazı modellerinde soğutmanın rezil olduğunu ne zaman öğreneceksin?
1-2 marka dışında NVIDIA nın soğutması amd ye göre daha iyi. Neyse amd alıp wattman hatasıyla, yazılımları ile uğraşsın sövsün banane ben alacağıma aldım kendime bakarım.

Al bakalım fanboy, 2K'da çoğu oyunda 65'i anca görüyor.

Al bu da PUBG videosu, 70 olmuyor bile gördüğüm kadarıyla.
Hem zaten performans açısından da AMD daha iyi.

Geri
Yukarı