6700XT sistem kendi kendine reset attı

TheKenovy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bugün işlemci değişimi yaptım 3600XDEN 5600'e normal şekilde sistem açıldı bir sıkıntı yok.
Kasayı tamam işi bitti diyerek kapattım öğlen, akşam kalkıp hadi bir oyuna gireyim dedim 15 dakika geçmedi kasa kendi kendine 2 kere reset attı, 3. seferinde sistem kendine gelip açıldı.

Sistem açılınca da WattMan ayarları sıfırlandı bildirimi geldi.
Ekran kartı: 6700XT.
Anakart: B450 Tomahawk Max.
PSU: 600W.
Şimdi bu hata nereden kaynaklandı nasıl bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
WattMan hatası almışsınız. Bunları denediniz mi? Bu video hem sorununuzu çözebilir hem ufaktan da olsa bilgilenebilirsiniz. Bunlar işe yaramazsa donanımsal olarak değişikliğe (sadece ekran kartı olarak algılamayın) gitmeniz gerekebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
WattMan hatası almışsınız. Bunları denediniz mi? Bu video hem sorununuzu çözebilir hem ufaktan da olsa bilgilenebilirsiniz. Bunlar işe yaramazsa donanımsal olarak değişikliğe (sadece ekran kartı olarak algılamayın) gitmeniz gerekebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Amd ekran kartlarındaki wattman sorunu mu ortaya çıktı acaba, ben de merak ettim.

Radeon üzerinden ayarları şöyle yaptım hiç anlamadığım bir konu olduğu için fazla kurcalamak istemedim.

Varsa anakart BIOS güncellemesi yapınız.

Son çıkan BIOS sürümü mevcut.

Dosya Ekleri

• ssa.png
    ssa.png
    118,3 KB · Görüntüleme: 19

Geri
Yukarı