680TL TWS kulaklık önerisi

Ah şu dolar yok mu bitirdi beni :) ben zamanında Jabra move style Edition'u 215e almıştım. Şimdi kulaklık almaya param yetmiyor resmen. 75t aslında çok hoş ama fiyatı 1K hocam. O kadar para ayıramam ben öğrenci adamım. 680TL'yi zor buldum bu devirde :D
Move şu an 239 lira hâlâ. 😀 25H diye satılıyor. Aynı model.
75t aslında çok hoş ama fiyatı 1K hocam. O kadar para ayıramam ben öğrenci adamım. 680TL'yi zor buldum bu devirde
Move var zaten. O kadar kaliteli TWS'e gerek yok bence o varken. Freebuds 4i güzel. ANC'si de var.

Move şu an 239 lira hâlâ. 😀 25H diye satılıyor. Aynı model.

Move var zaten. O kadar kaliteli TWS'e gerek yok bence o varken. FreeBuds 4I güzel. ANC'si de var.

Hocam anc pek umurumda değil zaten tek takılan biriyim. Hayatımın arka planında müzik olmasını seviyorum ama kulak üstü rahatsız ediyor ve kullanışsız geliyor dışarıda. Şöyle gece 2'de yağmur yağarken kafa dinlemek için bir yürüyüşe çıkınca 3-4 saat beni götürecek bir şey istiyorum. Hayat müziksiz çok sıkıcı yahu :)

Freebuds 4i o fiyata güzel bence. Zaten pek seçenek yok. Ondan sonra iyi şeyler 700'e çıkıyor.

Var, sıkıntı olmaz.
They are IP54 water-resistant up to 1m, so although not completely waterproof, they will be safe from sweat or light rain. Most useful for gym workouts, these aren't really the best for running so check out T3's guide to the best running headphones if that's what you are after.
Bir kaynakta şöyle diyor.

Light rain de ne kadar light şimdi o önemli :) İstanbul yağmurlu gecesini kaldırır mı bu eleman? Çin'den beleşe gelen (9TL vergi ödedim) TWS6 denilen çakma kulaklık bile dayanıyordu sertifikasız. Ama kulağımdan düşe düşe kırıldı.

Saolun hocam 4 modeli aklımda bulunsun o halde. Suya dayanıklılığı hakkında bir bilginiz var mı acaba? Hafif orta yağmurda ne olur?
O konuda bir bilgim yok hocam.
Benim size önerim, hangi cihaz olursa olsun, her ne kadar dayanıklılık sertifikası olsa da suyla temas ettirmemeniz yönünde olur.

O konuda bir bilgim yok hocam.
Benim size önerim, hangi cihaz olursa olsun, her ne kadar dayanıklılık sertifikası olsa da suyla temas ettirmemeniz yönünde olur.

Hocam kulaklık takılıyken yüzmek gibi bir derdim yok. Ama yağmurda yürüyüş yapmayı seviyorum müzikle. Ne yapayım yani şimdi müzik de mi dinlemeyelim :)
Edifier mı? Adı girince öyle diyor. O da iyi kulaklık. FreeBuds 4I de dayanır ama.

Yok hocam onun markasız çakması. Şu model a6s olmuş şimdi bana TWS 6 diye yolladılar ama beleş geldi yakınmıyorum :p
try 0.10 45%OFF | E6S TWS Bluetooth 5.0 kulaklıklar Stereo gerçek kablosuz kulaklık kulak Handsfree kulaklık spor kulaklık cep telefonu için

Geri
Yukarı