Altılı Masa, Ortak Politikalar Metni'ni açıkladı.

CHP falan ne zaman söz verdiği şeyleri yaptı. Ben de diyorum ki ülkemizin ekonomisi Amerika'nın 10 katı olacak diyorum.

Yalan konusunda kimse AKP ve artığı MHP'yi geçemez rahat ol sen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vaatlerin hepsi zaten olması gereken şeyler ve gerçekten umutlandırıyor insanı, gün birlik günü arkadaşlar yorumlarda saçma sapan kavgalarınızı bir kenara bırakıp beraber olalım bu ülkeyi kurtarmak için annesinden babasından çocuğundan karısından kızından vazgeçmek zorunda kalan yüzlerce insanımızın kurtardığı bu toprakları yaşanabilir hale beraber getirelim, milletin hakkını yiyen insanlara birbirinize sataşıp koz vermeyin, akıllı davranıp birlik olalım.

Millet ittifakı vaatleri: TÜİK istatistiklerinin düzenli biçimde kalite ve güvenilirlik kontrolüne tabii tutulmasını zorunlu hale getireceğiz. Yolsuzlukla elde edilen ve yurt dışına kaçırılan gelirleri geri almak üzere "malvarlıklarının geri alınması ofisi" kuracağız.

Peki 5 GB ücretsiz internet, sence gerçekçi mi? Benim ailem zaten 200 Mbps Superonline'a para veriyor. Bir düşün. Gençlerin 5 GB bedava interneti kullanması yüzünden operatörler zarar edecek. Sonra diğer insanlar da 5 GB internet paketi kullanacak. Hiç mi karınları doymayacak internetçilerin? Gerçi bunun için operatörlerin devletleştirilmesi lazım ama neyse.

Bu arada kur korumalı mevduat dediğiniz sürtünen kur rejimidir. Siyasetçiler bu siyasi terimleri adlarını değiştirerek insanlara açıklıyor.

Fonu isteyen kişi AKP ama sen bilirsin.
Fon falan istemiyorlar kardeşim, bak kurduğun cümlede bile çelişki var. Batı mültecileri ne yapsın diyorsun sonra da AKP fon istiyor, Mülteciler için fon sağlıyor diyorsun. Böyle bir şey yok, BM toplantılarında adamlar Avrupa'ya gelmesin Türkler baksın diye her sene bize fon çıkarıyorlar ki mevcut iktidarın bile bu durumdan şikayetçi olduğunu söyleyebilirim. Çünkü 7'den 70'e herkes mültecilerden nefret ediyor. Adam bir nevi mültecileri ülkede tutarak oy kaybetmiş oluyor. Bunun da tabi gerekçeleri olmak zorunda. Bayramı tatillerinde mültecileri ülkelerine yolladığımızda bile BM bizden üst düzey güvenlik sağlamamızı talep ediyor. Yunanistan'a kaçarken boğulan mültecilerden falan hep bizi sorumlu tutuyorlar. Ülkenin güneyinden girip çıkmak kolayken batısından çıkmanın neden imkansız olduğunu sanıyorsun?

Peki 5 GB ücretsiz internet, sence gerçekçi mi? Benim ailem zaten 200 Mbps Superonline'a para veriyor. Bir düşün. Gençlerin 5 GB bedava interneti kullanması yüzünden operatörler zarar edecek. Sonra diğer insanlar da 5 GB internet paketi kullanacak. Hiç mi karınları doymayacak internetçilerin? Gerçi bunun için operatörlerin devletleştirilmesi lazım ama neyse.
Öyle bir vaat verdiklerine göre sonucunu da düşünmüşlerdir.

2019 da mı neydi tam hatırlamıyorum. TürkTelekom bir şeyden dolayı herkese 2-3 ay boyunca 5GB internet vermişti. 6-25 yaş arasına da değil bak. Ona rağmen bir sıkıntısı olmadı. Birde verilse de en az 12-13 yaşındaki çocuklar yararlanmaya başlar. Daha küçük olan çocuklar için ise ailesinin cihazından faydalanır.

Soru: Ekrem İmamoğlu diyorum vaat vermişti diyorum sonuç diyorum ne oldu diyorum.

Cevap: Kem küm.

Teşekkürler gidebilirsin. :)

Ulaşım ücretlerinin artmasının sebebi dolar ve yakıt ücretlerinin artması.
Bunlar da tayibin suçu, bunu bile bilemeyecek kadar cahilsen ciddiye alınacak biri değilsin konu sahibi de bu yüzden cevap vermemiştir:) iyi günler.

2019 da mı neydi tam hatırlamıyorum. TürkTelekom bir şeyden dolayı herkese 2-3 ay boyunca 5GB internet vermişti. 6-25 yaş arasına da değil bak. Ona rağmen bir sıkıntısı olmadı. Birde verilse de en az 12-13 yaşındaki çocuklar yararlanmaya başlar. Daha küçük olan çocuklar için ise ailesinin cihazından faydalanır.
Onlar ama devletin kurumuydu. Sadece %16'sı halka açık.

Bunca açıklamaya rağmen sizin dediğinizin tersini savunan insanlar var hala bu ülkede, gerçekten aklım almıyor.

Geri
Yukarı