6S pil sağlığı %81'de değiştirmeli mi?

KatliyaM

Hectopat
Öncelikle hayırlı bayramlar arkadaşlar. Yaklaşık 2 yıla yakındır 6S kullanıyorum şu an pil sağlığım %81'de garantiye yollasam ücretli/ücretsiz olarak pil değişimi yaparlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı modeli 3 yıl önce satın aldım pil sağlığı (servis) %73 gösteriyor. Bekleme modunda bir günden fazla kullanıyorum. Ama oyun, görüntülü arama açtığınız zaman pilin canını okuyor. Özellikle kışın soğuk havalarda cihaz kendini direk kapatıyor. Kullanmanıza engel değilse bu yaz da idare edin derim :)

Garantisini sorgulayın hocam, garantisi varsa ücretsiz bir şekilde değiştirin ama yoksa da değişin bence bende iPhone SE %83'de 40-50 dakika aralıksız bakmayla %80'den %20'ye düşüyor.

6S'in garantisi kaldığını sanmıyorum ve bildiğim kadarıyla şarjı çok hızlı bitiyor, ücretli bir şekilde değiştirebilirler. Bence değiştirilmeli.

Hocam ben cihazı sıfır aldım 2 ay daha garantisi var :)

Garantisini sorgulayın hocam, garantisi varsa ücretsiz bir şekilde değiştirin ama yoksa da değişin bence bende iPhone SE %83'de 40-50 dakika aralıksız bakmayla %80'den %20'ye düşüyor.

Hocam 2 ay daha garantim var eğer servis ücretsiz değişiyorsa hakkımı kullanacağım yoksa biraz daha idare edip ücretli değiştireceğim.

Geri
Yukarı