6S Plus piksel bozulması sonucu siyah nokta tekrar olur mu?

Samet.knbr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 6S Plus cihazımda batarya şişmesi sonucu siyah ufak nokta oluşmuştu. Kendi kendine geçti, tekrardan gelir mi? Batarya değiştim 5 gün sonra geçti, şu anlık bir problem yok

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 6S Plus cihazımda batarya şişmesi sonucu siyah ufak nokta oluşmuştu. Kendi kendine geçti, tekrardan gelir mi? Batarya değiştim 5 gün sonra geçti, şu anlık bir problem yok
Hocam telefondan memnun musunuz? Evde boşta duran 6s var geçmeyi düşünüyorum. Fakat bataryası çok hızlı bitiyor diyorlar. Siz değiştirdiniz mi.

Hocam telefondan memnun musunuz? Evde boşta duran 6s var geçmeyi düşünüyorum. Fakat bataryası çok hızlı bitiyor diyorlar. Siz değiştirdiniz mi.
Hocam bu zamanda evet biraz hızlı bitiyor ben 6S plus kullanıyorum 10 saat kullanım veriyor bana yeterli oluyor açıkçası ama 6S 720 P olduğu için daha güzel gidiyor bataryası öneririm günümüzdeki cihazlara göre çok güzel

Bataryayı değiştirdim 180 TL'ye önceden Deji marka kullanıyordum şiştiği için ekrana böyle bir sorun yarattı ben 2.500 TL'ye aldım 128 GB memnunum.

Hocam bu zamanda evet biraz hızlı bitiyor ben 6S Plus kullanıyorum 10 saat kullanım veriyor bana yeterli oluyor açıkçası ama 6S 720p olduğu için daha güzel gidiyor bataryası öneririm günümüzdeki cihazlara göre çok güzel

Bataryayı değiştirdim 180 TL'ye önceden Deji marka kullanıyordum şiştiği için ekrana böyle bir sorun yarattı ben 2.500 TL'ye aldım 128 GB memnunum.

Hangi markaya geçtiniz?

Hocam şöyle söyleyeyim tam pixel öbür dünyaya gidiyormuş son anda geri vites iyi kurtulmuşsunuz yeni batarya kaliteliyse bir sorun olmayacaktır.

Hangi markaya geçtiniz?

Telefoncu değiştirdi inanın bilmiyorum fakat memnunum.

Hocam şöyle söyleyeyim tam pixel öbür dünyaya gidiyormuş son anda geri vites iyi kurtulmuşsunuz yeni batarya kaliteliyse bir sorun olmayacaktır.

Batarya güzel görünüyor şimdilik zaten önceden şiştiği için öyle yapmıştı şişme yaparsa yine değişirim artık 👍

Yeni konular

Geri
Yukarı