7.000-10.000 fiyat aralığında F/P laptop tavsiyesi

Bütçe
7.000/10.000

Architect `C.

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Mevcut bilgisayarım Dell Inspiron 7559'dan çok memnunum. Fakat yükselteceğim için yeni bir bilgisayar bakıyorum. Aklımda yine Dell G3 15 var. Dell G3 15 hakkında ve alternatif önerilerinizi bekliyorum.
-SSD sonradan da ekleyebilirim. (okuma ve yazma oranı yüksek olan)
-15, 6" ve i7 işlemcisi olan.
-3 boyutlu tasarım ve render işlemleri için kullanılacaktır. (oyun için değil ama oyun bilgisayarı olabilir.)
-Uzun vade de 32-64 GB RAM gibi vs. Update de edilebilen bir bilgisayar olabilir.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 10. nesil i7'lerin neredeyse hepsinde fazlaca ısınma sorunu var. Tavsiyem R7 4800H ve 1650 Ti'lı Lenovo Ideapad Gaming 3 almanız.

Bu kasanın videolarına baktığımda işlemci için 100 dereceleri görüyorum. Neden bu kasa tavsiye ediliyor acaba? Yani iyi bir kasa olabilir ama 100 derecede oyun oynamak için değer mi cidden merak ettim.
Bende de L340 modeli var bunda da ikisinde de hava akışı ekrana doğru ve alttan sağlanıyor. Çok ısınacağını düşünürdüm ama oyunlarda CPU ve GPU 70 derecelerde geziyor.

Bu kasanın videolarına baktığımda işlemci için 100 dereceleri görüyorum. Neden bu kasa tavsiye ediliyor acaba? Yani iyi bir kasa olabilir ama 100 derecede oyun oynamak için değer mi cidden merak ettim.

Sen nerede gördün onu? Bende kulllanıyorum öyle bir şey yok benim R5 4600H modeli gayet iyi soğutması var.

Geri
Yukarı