7.000 TL telefon önerisi

M52 kullanıyorum ve her yönden oldukça memnunum. Şu an işlemci açısından çok büyük bir fark hissetmezsiniz ama bütçeniz varsa 1-2 yıl daha uzun ömürlü olması açısından S20FE Snap almanız daha mantıklı olur. Çünkü dediğim gibi şuan fark hissetmezsiniz, 3-4 yıl sonra fark hissedilmeye başlar.

Günlük kullanım istiyorum ve bildiğim kadarıyla arayüz konusunda Samsung daha önde, o yüzden Samsung düşünüyorum.

Evet günlük kullanım anlamında Samsung'un telefonları çok iyi. Ekran olarak genelde süper AMOLED ekran kullanıyor. Telefonun ömrünün biraz daha uzun olmasını istiyorsanız işlemcisinin iyi olmasına dikkat edin. Bu arada m serisi telefonlar internette satılıyor sadece. Samsung Türkiye garantili değil distribütör garantili. Ben M31 almayı düşünüyordum bunu öğrenince A32 almıştım. Ama yukarıda attığım telefonun tek dezavantajı IPS ekran olması. İşlemcisi çoğu üst düzey telefondan daha iyi. Bence bir göz önünde bulundurun bu telefonu.

Samsung M52'yi 5500 TL'ye aldım, memnun kalacağımı düşünüyorum bütçemi boşuna zorlamak istemedim. Amazon'dan aldığım için sorun yaşarsam zaten iade ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı