7.000 TL telefon önerisi

Esperoja

Kilopat
Makaleler
34
Yer
İstanbul
Alacağım telefonun en az 6 ay taksit yapılabiliyor olması çok önemli, 7000 TL'ye kadar bütçem var. Samsung M52 düşündüm ancak su ve toza karşı dayanıklı olmasını da istiyorum telefonun.

Telefonlarda taksit olayı yok. Ancak bankalarla görüşüp onlar sana taksitlendirme yapabilir.

S20 FE SD bu fiyatta en iyisi.
M52 fiyat uygunluğu ve satıcı olarak Amazon da olmasından dolayı da biraz dikkatimi çekiyor. Kaç sene idare eder ortalama bir kullanıcıyı M52 ve S20 FE? Telefondan pek oyun oynamam, sadece Wild Rift oynuyorum arada bir o da haftada 1 saati geçmez. Günlük okulda, spor salonunda vs. kullanıyorum sadece.

M52-3-4 yıl idare eder. S20 FE donanım, performans ve kamera olarak daha iyi bir cihaz.

Şu anlık M52 biraz daha dikkatimi çekiyor. Yaşadığım muhitin pek düzgün olmamasından dolayı çaldırırsam vs. en azından çalınan telefona ödeyeceğim taksit azalır 😅. Hangisi daha sağlamdır düşüncesi de var bir de. Nedense S20 FE daha zarif durduğundan kolay hasar alacak hissi veriyor.

İnternet üzerinden almak zorunda mısınız?

Hayır, fiyatlar internet üzerinden daha uygun ama galiba bankadan yapacağım taksit işini.

Alacağım telefonun en az 6 ay taksit yapılabiliyor olması çok önemli, 7000 TL'ye kadar bütçem var. Samsung M52 düşündüm ancak su ve toza karşı dayanıklı olmasını da istiyorum telefonun.

Hocam 5000₺ üzeri telefonlar için 3 ay taksit oluyor. Daha çok oyun oynamak için mi istiyorsunuz, yoksa günlük kullanım için mi istiyorsunuz bilmiyorum ama https://www.epey.com/akilli-telefonlar/poco-x3-gt.html bu telefonu öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı