7.000 TL'ye i5 7400 ve GTX 1050 Ti bilgisayar alınır mı?

hayaldeolan

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar dostlar,

İkinci el bilgisayar satan biri var. Bende almayi dusunuyorum. Ozellikleri sunlar;

i5 7400 işlemci
8GB Ram
1050ti ekran kartı
120-240GB SSD 500GB HDD
Logitech G102 Mouse
Rampage Klavye(Klavyeler yeni)
Samsung 60hz curved monitör

Bu ozelliklere sahip bilgisayardan ust duzey bir sey beklemiyorum. Asagidakileri yapsa yeter. Zaten piyasa dalgali. Bir yukseliyor, bir dusuyor.

Rainbow Six Siege, Forza Horizon 4, CS-GO, Cities Skylines, Call Of Duty War Zone, Mafia 3, ETS2... vs. gibi oyunları orta kalite de rahat oynatsa yeter.
Ofise Programlarini sıkıntısız calistirsin.
Ptohoshop, Premiere Pro CC, After Effect ufak editler icin bu programlari calistirsin.

Selamlar dostlar,

İkinci el bilgisayar satan biri var. Bende almayi dusunuyorum. Ozellikleri sunlar;

i5 7400 işlemci.
8 GB RAM.
1050 Ti ekran kartı.
120-240GB SSD 500GB HDD.
Logitech G102 mouse.
Rampage klavye(klavyeler yeni)
Samsung 60Hz Curved monitör.

Bu ozelliklere sahip bilgisayardan ust duzey bir şey beklemiyorum. Asagidakileri yapsa yeter. Zaten piyasa dalgali. Bir yukseliyor, bir dusuyor.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Forza Horizon 4, CS:GO, Cities Skylines, Call of Duty war zone, Mafia 3, ETS2.. vs. gibi oyunları orta kalite de rahat oynatsa yeter.
Ofise programlarini sıkıntısız calistirsin.
Ptohoshop, Premiere Pro CC, After Effects ufak editler için bu programlari calistirsin.

Alınır.

Selamlar dostlar,

İkinci el bilgisayar satan biri var. Ozellikleri sunlar;

i5 7400 işlemci.
8 GB RAM.
1050 Ti ekran kartı.
120-240GB SSD 500GB HDD.
Logitech G102 mouse.

Bu ozelliklere sahip bilgisayardan ust duzey bir şey beklemiyorum. Asagidakileri yapsa yeter. Zaten piyasa dalgali bir yukseliyor, bir dusuyor.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Forza Horizon 4, CS:GO, Cities Skylines, Call of Duty war zone, Mafia 3, ETS2.. vs. gibi oyunları orta kalitede rahat oynatsa yeter.
Ptohoshop, Premiere Pro CC, After Effects ufak editler için bu programlari calistirsin.
Ram 16 gb ekran 75hz olsa 7000 tl verilir. Maks 6500 derdim.

Selamlar dostlar,

i5 7400 işlemci.
8 GB RAM.
1050 Ti ekran kartı.
120-240GB SSD 500GB HDD.
Logitech G102 mouse.

Bu ozelliklere sahip bilgisayardan ust duzey bir şey beklemiyorum. Asagidakileri yapsa yeter. Zaten piyasa dalgali. Bir yukseliyor, bir dusuyor.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Forza Horizon 4, CS:GO, Cities Skylines, Call of Duty war zone, Mafia 3, ETS2.. vs. gibi oyunları orta kalite de rahat oynatsa yeter.

En fazla 6500.

Monitörü olmasa bile alınır beleş monitör veriyor adam.

Ekstra hiçbir şey olmasa o paraya sıfırını toplamayı deneyebilirdi. Ekran kartı 3000 lira işlemci 2.800 RAM 400. SSD ile 7bine tamamlayıp üstüne biraz daha koyup geri kalan bileşenler toplanabilir. Ve sıfır olur.

Geri
Yukarı