7.000TL sistem toplama

• Konuyu başlatan Dby
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 831

Dby

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Türkiyede Öğrenci
Merhabalar, 7.000 TL'ye sistem toplamak ya da hazır sistem almak istiyorum, bütçenin daha az olması veya birazcık daha fazla olmasında bir problem yok. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Merhabalar, 7.000 TL'ye sistem toplamak ya da hazır sistem almak istiyorum, bütçenin daha az olması veya birazcık daha fazla olmasında bir problem yok. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Itopya, vatan bilgisayar, tekobiyotik sitelerine bakabilirsiniz hazır sistemler var. Aklınıza yatan bir şey olursa buradan paylaşım yapın bizde size olur yada olmaz diyelim.

2. el olur mu? GTX 1650 Super içeren bir sistem toplayabilirim. Sınırları zorlarım.

Yalnız ben (2. el) RTX 2060 + i5 10400F sistem topladım. Gayet de akıl işidir. Bir ekran kartı olmuş 4000 lira, bütçe 9000 vs. olsa hadi neyse derim. (arkadaş için topladım ben satın almadım) atacağım birazdan sistemi.
Tamam at bakalım. Bekliyorum.

F/P canavarı geliyor;

Sistem bu. :) bazı parçalar kronik sorunlu olabilir, onları sizlerin yardımıyla değiştirerek sisteme güç katabiliriz. Kötü olan parçalar varsa önerilerinizi bekliyorum. Not: Anakart ilanı kapatılmış. Hemen değiştiriyorum.

F/P canavarı geliyor;

Sistem bu. :) bazı parçalar kronik sorunlu olabilir, onları sizlerin yardımıyla değiştirerek sisteme güç katabiliriz. Kötü olan parçalar varsa önerilerinizi bekliyorum. Not: Anakart ilanı kapatılmış. Hemen değiştiriyorum.
Bilgisayar sistemi toplarken kronik sorun kabul edilemez. Bunu biliyor olman gerekir.

Bilgisayar sistemi toplarken kronik sorun kabul edilemez. Bunu biliyor olman gerekir.

Dostum farkındaysan ben sistemi attım sadece. Arkadaşa hemen alın demedim. Hatalı olan parçaları hemen ilanlardan değiştirelim ve sapa sağlam bir PC yapalım dedim. PC zaten çok iyi, neyi anlamadınız?

Dostum farkındaysan ben sistemi attım sadece. Arkadaşa hemen alın demedim. Hatalı olan parçaları hemen ilanlardan değiştirelim ve sapa sağlam bir PC yapalım dedim. PC zaten çok iyi, neyi anlamadınız?
Ben biraz sağlamci biriyimdir. İçim almadı sizde haklısınız alacak kişi konu sahibidir. Emeğiniz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı