7.1 kulaklık Önerisi

Bütçe
1200 TL

Lkzeak

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, 7.1 kulaklığa ihtiyacım var. Mümkünse İtopya sitesinden link atarsanız sevinirim. Ben bu konulardan pek anlamadığımdan sizden önerilerinizi bekliyorum, şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkürler.

- Işıklandırma vs. olmasına gerek yok rahat ve uzun yıl götürecek bir kulaklık olması yeterli.

İtopya'dan alma sebebim taksitlendirme seçeneği fazla olması. Bir de arkadaşlarım oradan aldığı için bir tek oraya güvenebiliyorum.
Hocam, aynı kulaklık İtopya'da da var ancak 1400 TL (yani daha pahalı) ve İtopya'nın müşteri hizmetleri rezil rezalet. Attığım linkte en uygun Amazon.com.tr'de ve Amazon son derece güvenilirdir.

Hocam, aynı kulaklık İtopya'da da var ancak 1400 TL (yani daha pahalı) ve İtopya'nın müşteri hizmetleri rezil rezalet. Attığım linkte en uygun Amazon.com.tr'de ve Amazon son derece güvenilirdir.

Anladım, peki bu 2 kulaklık arasında bir seçim yapsam sizce hangisini almam daha doğru olur acaba?

Anladım, peki bu 2 kulaklık arasında bir seçim yapsam sizce hangisini almam daha doğru olur acaba?
Şu videoya bakabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben olsam Alpha S alırdım. Yine de videoyu izleyip kararı kendiniz verin.

Şu videoya bakabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben olsam Alpha S alırdım. Yine de videoyu izleyip kararı kendiniz verin.

Çok sağ olun sanırım bende Alpha S'i tercih edeceğim, versus sitesinde de az da olsa önde gözüküyor. Geldiği zaman düşüncelerimi yazarım, tekrardan cevaplarınız için çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı