7.1 kulaklık tavsiyesi

emir kuznek

Hectopat
Falcon X kulakligindan daha kaliteli kulaklik tavsiyeleri istiyorum. İstediğim özellikler:

• 7.1 olacak
  • Mikrofonu güzel olacak.
  • Aşırı sesi olacak.
  • Uygun olsun.
  • Sesi kaliteli olsun.

Hocam James Donkey 711 kullanıyorum memnunum İncehesap Gaming indirim gecesinden 160 liraya almıştım. Öneririm.

Falcon X kulakligindan daha kaliteli kulaklik tavsiyeleri istiyorum. İstediğim özellikler:

• 7.1 olacak.
  • Aşırı sesi olacak.
  • Uygun olsun.
  • Sesi kaliteli olsun.

Gamepower Mihawk önerebilirim. Klavye ve mouse konusunda biraz vasat bir marka fakat kulaklıkları sağlam. Hele ki üst düzey olarak çıkardığı kulaklıkları fiyat performans olarak mükemmel. Ayrıca Mihawk mikrofonu çok kaliteli ve temiz ses alıyor. Aynı zamanda kulaklıkta hoş bir titreşim özelliği var şarkıların basslarını veya oyunlardaki patlama sahnelerini çok daha zevkli dinleyebilirsin. James Donkey 710 kullanıyordum 2 yılda bozuldu F/P olarak iyiydi fakat ses kalitesi ve yüksekliği açısından aralarında çok fark var. 7.1 kalitesi bile çok farklı Mihawk'ın 7.1 özelliği JD 710'a göre cayır cayır çalışıyor.

Sağlamlığının kanıtı şudur:
İnternet kafelerde genellikle Gamepower giriş seviyesi kulaklıklar kullanılıyor seste veya sağında solunda bir sorun olmuyor. Ancak mikrofona taciz girişiminde bulunan insanlar yüzünden mikrofonlar bozulabiliyor.

Mihawk ve James Donkey kötü. 7.1 Gereksiz bir özellik, özellikle bu bütçede.

Geri
Yukarı