7.1 kulaklık ve 7.1 harici ses kartı önerisi

Bütçe
~340
110-370 TL arası kulaklıklar arasında 7.1'lerde var. Bunlar sanal 7.1 mi yoksa göz boyama amaçlı mı?
Sanal 7.1, ama sanal 7.1 göz boyama oluyor yani. Düz 7.1 yazıyorlar, insanlar gerçek 7.1 zannediyor. O yüzden göz boyama diyorum hocam.
Sanal 7.1 nasıl oluyor?
Yazılımsal yolla 7.1 yapılıyor, donanımsal değil yani. Windows Sonic gibi hocam.

@Samotne Ciasteczka şimdi sizin yaptığınız bütçe ile alakalı konuya baktım, 110-370 TL arası kulaklıklar arasında 7.1'lerde var. Bunlar sanal 7.1 mi yoksa göz boyama amaçlı mı? Sanal 7.1 nasıl oluyor?
Gerçek 7.1 için en az 800 TL harcamalısınız. O bütçeye kadar hepsi sanal. Kötü değiller tabi ki ancak Rampage gibi markalara yönelmeyin.

Tecrübeme göre KBear Lark dahi özellikle COD oynarken korkutucu ölçüde gerçekçi ve pozisyonel ses veriyor. Kulaklık ne oyun kulaklığı nede 7.1 ~250 liraya Aliexpresten alınan bir kulakiçi kulaklık.

Hocam bende SteelSeries Artics 1 sipariş ettim ve Laptop'um oldugu için ses kartı olarak Hadron HD153 7.1 USB ses kartı alacağım öneriniz varsa söyler misiniz?

Geri
Yukarı