7.1 oyuncu kulaklığı önerisi

Kemal05

Hectopat
Arkadaşlar ben 4 kulaklık arasinda kaldim. Yabancilardan bayağı bir arastirma yaptim ve cok kararsiz kaldim. Logitech G332, Razer BlackShark V2 X, SteelSeries Artics 1 veya HyperX Cloud Stinger açıkçası HyperX ve SteelSeries bayağı bir ovuluyor ve uzun vadeli olduklarini soyluyorlar ama ben HyperX'in dizaynini pek begenemedim. Benim sahsen Razer daha fazla almak istiyorum ses kalitesi ve uygunlugu oldukca iyi mis arti olarak 7.1 sesi destekliyor ama uzun Vade'de çok da iyi oldugunu soylemiyorlar. Video'da 6 aylik bir kullanimi soyluyor her şey iyi sadece 2 tane sorunu oldugunu gordum. Tabii bu zaman dilimi kisa çok da uzun degil ama benim aradigim daha uzun dayansin ve kalitesi bozulmasin. 3.5m girisi ve PC için donusturucusu var. Bunun icindeyken oldukca kolay cikiyor direk hafifce Cektigin'de cikiyor. 2 sorun olarak kulak yastiklari fazlasiyla donuyor bu sorunlar cok buyuk degiller bu sorunlar 6 ayda olusmus ama daha uzun Vade'de nasıl olur bilmiyorum. Bu yuzden Sizden'de fikir istiyorum. Ve ben bolca sarki dinleyen birisiyim sarki için beni tatmin ederler mi? Bolca oyunda oynuyorum Filme'de izliyorum. Türkiye'de yasamadigim için bunlardan birini secmeniz benim için daha kolaylik olur. Tabii oneride yapabilirsiniz.

Son olarak benim ana kartim ASRock B450M Pro4 - F 7.1'i destekliyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Belirttikleriniz arasında tek 7.1 kulaklık Blackshark V2. Ve de en iyisi.

Logitech G332'ye bakarsak iyidir, ürünleri uzun süre kondisyonunu korur. Sadece menteşelerinin G231'de çok sorun çıkardığı söyleniyordu. Bunda öyle mi bilmiyorum. Aynı tasarım olmasından dolayı yazdım.
SS Arctis 1 buradakilere göre pek iyi bir seçenek değil. Eğer bunların yanında düşünüyorsanız, düşünmeyin. Ben kullanıcısıyım, çok da önerdiğimi söyleyemem.
Cloud Stinger, HyperX'in espor tarafında ünlü olmasından kaynaklı çok kullanıcıya sahip. Pek bilgili değilim, mutlaka bilen birileri şimdi olmasa bile sabaha doğru yardımcı olacaktır.

Belirttikleriniz arasında tek 7.1 kulaklık Blackshark V2. Ve de en iyisi.

Logitech G332'ye bakarsak iyidir, ürünleri uzun süre kondisyonunu korur. Sadece menteşelerinin G231'de çok sorun çıkardığı söyleniyordu. Bunda öyle mi bilmiyorum. Aynı tasarım olmasından dolayı yazdım.
SS Arctis 1 buradakilere göre pek iyi bir seçenek değil. Eğer bunların yanında düşünüyorsanız, düşünmeyin. Ben kullanıcısıyım, çok da önerdiğimi söyleyemem.
Cloud Stinger, HyperX'in espor tarafında ünlü olmasından kaynaklı çok kullanıcıya sahip. Pek bilgili değilim, mutlaka bilen birileri şimdi olmasa bile sabaha doğru yardımcı olacaktır.

Ama bu V2 X dedigim gibi 6 ayda bu sorunlar ciktiysa sizce daha uzun sure'de daha fazla sorun yasar miyim?

Ama bu V2 X dedigim gibi 6 ayda bu sorunlar ciktiysa sizce daha uzun sure'de daha fazla sorun yasar miyim?
Teknoloji şans işidir. Ne olacağını ne siz, ne ben bilebilirim.
Ancak iyi bakılan bir elektronik cihazın asla kendi kendine sıkıntı çıkaracağını düşünmem. Zaten kendi kendine çıkıyorsa da garantiniz var, karşılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı