7.1 oyuncu kulaklığı önerisi

Corsair Void 7.1 RGB bu kulaklık daha iyi ancak bütceni yükseltemezsen 300tlye Logitech G430 öneririm, 1 senedir kullanıyorum en az 10 defa masadan yere düştü, tık yok oyunlardada güzel performans veriyor, güzel ses kasılıyor. Eksisi olarakta mikrofonu program seçiyor.
Örneğin; Teamspeak, Discord gibi uygulamalarda sesim cillop gibi gelirken Skype'da o kadarda iyi olmuyor
(gene güzel denebilir çok cızırtı falan çok olmuyor yani).

Corsair Void 7.1 RGB bu kulaklık daha iyi ancak bütceni yükseltemezsen 300tlye Logitech G430 öneririm, 1 senedir kullanıyorum en az 10 defa masadan yere düştü, tık yok oyunlardada güzel performans veriyor, güzel ses kasılıyor. Eksisi olarakta mikrofonu program seçiyor.
Örneğin; Teamspeak, Discord gibi uygulamalarda sesim cillop gibi gelirken Skype'da o kadarda iyi olmuyor
(gene güzel denebilir çok cızırtı falan çok olmuyor yani).

Bende biraz ses hastalığı var. Böyle sesleri baslar güzel ve net duymak istiyorum.
O yüzden bütçeye biraz daha katkıda bulunabilirim. 450 TL ye kadar varım :)

İtopya alışverişinde bir sıkıntı olmaz değil mi?

Bende biraz ses hastalığı var. Böyle sesleri baslar güzel ve net duymak istiyorum.
O yüzden bütçeye biraz daha katkıda bulunabilirim. 450 TL ye kadar varım :)

İtopya alışverişinde bir sıkıntı olmaz değil mi?
Müzikten anlamadığım için bass ve tiz konusunda öneri yapamam fakat Logitech'in bu konudada başarısız olacağını düşünmüyorum. En iyisi denemek ancak mağazaların bir çoğunda kulaklık denenmesine müsaade edilmiyor.:(

Bu arada o kulaklık için 340 tl iyi fiyat. Eğer söylediğin sitede sorun çıkmazsa 40 tl daha verip böyle bir kulaklık almak çok daha iyi olacaktır.(y)

Müzikten anlamadığım için bass ve tiz konusunda öneri yapamam fakat Logitech'in bu konudada başarısız olacağını düşünmüyorum. En iyisi denemek ancak mağazaların bir çoğunda kulaklık denenmesine müsaade edilmiyor.:(

Bu arada o kulaklık için 340 tl iyi fiyat. Eğer söylediğin sitede sorun çıkmazsa 40 tl daha verip böyle bir kulaklık almak çok daha iyi olacaktır.(y)

Mağaza da deneme şansı olsaydı gerçekten güzel olurdu ama dediğin gibi malesef

Site düşündürüyor beni. Başka yerlere de bakıp galiba senin dediğin kulaklığı alacağım içime sindi

Mağaza da deneme şansı olsaydı gerçekten güzel olurdu ama dediğin gibi malesef

Site düşündürüyor beni. Başka yerlere de bakıp galiba senin dediğin kulaklığı alacağım içime sindi

Yanlış bilgilendirme yapmak istemiyorum ancak o siteden alışveriş yapanlar olucaktı sosyalde.
Cooler Master Masterkeys Lite L Combo Mekanik klavyeyi İtopya'dan alıp incelemiş bir arkadaş.

İnceleme:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Detaylar:

Bugün cooler master masterkeys lite l combo mekanik hisli klavye+mouse setini inceleyeceğiz. Amatör kısımlar ve hatalarım için şimdiden kusura bakmayın. İlk defa video çekiyorum o kadar olacak haliyle :D Videoda belirtmediğim kısımları burada açıklayayım: klavyemiz suya karşı dayanaklı su geçirmez yapıda başka bir arkadaş bu ürünü alıp testini yapmış ben kıyamadığım için yapamadım elimden geldiği kadar tüm özelliklerini göstermeye çalıştım. Hem mouse hem klavyenin sizinle birlikte ilk defa inceleyip gördüğüm için özelliklerin nasıl ayarlandığını çözmek biraz vaktimi alacak. Ürünü alacak arkadaşlara sonuna kadar tavsiye ediyorum. Cooler masterın yıllarca kasalarını kullandım klavye ve mouse setinde de gerçekten iyi iş çıkartmışlar klavyenin diğer güzel bir özelliği parmaklarınız bastığınız tuştan farklı bir tuşa atladığınız zaman yanıltmıyor örneğin w tuşundan sonra s tuşuna basmak istediniz parmağınız direkt gidiyor o tuşa. Dizaynı çok güzel olmuş. Aydınlatmasına zaten diyecek lafım yok ürünün 2 yıl garantisi var. Tuşlara basit dediğim kısımda asıl söylemek istediğim malzeme kalitesi anlamında değil tuşlar çok narin çok hafif anlamındaydı yanlış anlaşılmasın tuşun üzerine hafif bastığınız zaman bile algılıyor sormak istediğiniz sorular olursa yazabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum. Şu anda en uygun fiyat itopya.com'da. İtopya.com cooler master yetkili bayi satıcısıdır bilginiz olsun. Güvenilirlik açısından kesinlikle şüpheniz olmasın. İlgi alaka gerçekten harikuladeydi. Sürekli ürünüm hakkında bilgi alabildim. Geri dönüşler yapıldı ve ürünümün nerede olduğu bilgisi saat saat mail olarak geldi ve ürün 1 gün geçmeden bana ulaştı. İzleyen herkese şimdiden teşekkürler.

Ürünün linki:
https://www.itopya.com/Cooler-Master-...

Son düzenleme:
itopya.com dan kesinlikle kuşkunuz olmasın hocam ilgi alaka her aradığımda cevap alabilmem arkadaşta belirtmiş zaten bende gerekli detayları atayım size tam bilgi edinmiş olursunuz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba arkadaşlar bugün cooler master masterkeys lite l combo mekanik hisli klavye+mouse setini inceleyeceğiz amatör kısımlar ve hatalarım için şimdiden kusura bakmayın ilk defa video çekiyorum o kadar olacak haliyle :D video da belirtmediğim kısımları burada açıklayayım: klavyemiz suya karşı dayanaklı su geçirmez yapıda başka bir arkadaş bu ürünü alıp testini yapmış ben kıyamadığım için yapamadım elimden geldiği kadar tüm özelliklerini göstermeye çalıştım hem mouse hem klavyenin sizinle birlikte ilk defa inceleyip gördüğüm için özelliklerin nasıl ayarlandığını çözmek biraz vaktimi alacak ürünü alacak arkadaşlara sonuna kadar tavsiye ediyorum cooler masterın yıllarca kasalarını kullandım klavye ve mouse setinde de gerçekten iyi iş çıkartmışlar klavyenin diğer güzel bir özelliği parmaklarınız bastığınız tuştan farklı bir tuşa atladığınız zaman yanıltmıyor örneğin w tuşundan sonra s tuşuna basmak istediniz parmağınız direkt gidiyor o tuşa dizaynı çok güzel olmuş aydınlatmasına zaten diyecek lafım yok ürünün 2 yıl garantisi var tuşlara basit dediğim kısımda asıl söylemek istediğim malzeme kalitesi anlamında değil tuşlar çok narin çok hafif anlamındaydı yanlış anlaşılmasın tuşun üzerine hafif bastığınız zaman bile algılıyor sormak istediğiniz sorular olursa yazabilirsiniz yorumlarınızı bekliyorum şu anda en uygun fiyat itopya.com da itopya.com cooler master yetkili bayi satıcısıdır bilginiz olsun güvenilirlik açısından kesinlikle şüpheniz olmasın ilgi alaka gerçekten harikuladeydi sürekli ürünüm hakkında bilgi alabildim geri dönüşler yapıldı ve ürünümün nerede olduğu bilgisi saat saat mail olarak geldi ve ürün 1 gün geçmeden bana ulaştı izleyen herkese şimdiden teşekkürler abone olursanız sevinirim
ürünün linki:
https://www.itopya.com/Cooler-Master-...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı