7.1 Oyuncu Kulaklığı Önerisi

TechnoWar

Hectopat
Herkese iyi forumlar,

Öncelikle ilk sorum kablolu ve kablosuz seçimi sizin öneriniz nedir bu konuda?

1000 TL aşmayacak şekilde 7.1 kulaklık önerisi yapar mısınız?

Bu arada DTS'nin Dolby'den daha iyi olduğunu duydum bu konuda fikri olan var mi?

Kulaklıkta aradığım özellikler rahatlığı ve ses kalitesi görünüşü kesinlikle önemli değil, ışıklı felan olması gerekmez.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer Man O War alabilirsin.
Razer istemezsen de Steelseries Arctis 7 alabilirsin.
Kablolu kablosuz mevzusu biraz gorsellik ve rahatlik ile ilgili mesela oyun oynarken masadan kalkan bir kisiysen kablosuz tercih etmen daha yararli olur senin icin.
Veyahut kablo duzeni takintin varsa kablosuz alirsin.
Ama bu iki ozellige de sahip biri degilsen kablolu almak daha mantikli olur daha ust duzey kulakliklar bulabilirsin.

Herkese iyi forumlar,

Öncelikle ilk sorum kablolu ve kablosuz seçimi sizin öneriniz nedir bu konuda?

1000 TL aşmayacak şekilde 7.1 kulaklık önerisi yapar mısınız?

Bu arada DTS'nin Dolby'den daha iyi olduğunu duydum bu konuda fikri olan var mi?

Kulaklıkta aradığım özellikler rahatlığı ve ses kalitesi görünüşü kesinlikle önemli değil, ışıklı felan olması gerekmez.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
An itibari ile Sennheiser Game One kulaklık Amazon'da 141$. Bu fiyata daha iyi bir kulaklık yok.

GSP 350 Arctis Pro, Void ve Strix'ten daha iyi olduğuna dair kanıtınız varmı?
Game One, fiyat segmenti açısından normal zamanda GSP 350'den yukarıda bir ürün. Sizin linkini attığınız Refurbished Strix kulaklığın Türkiye'ye gönderimi bulunmuyor. Arctis Pro'da gene fiyat segmenti açısından Game One'dan aşağıda yer alıyor ama Arctis Pro benim incelemelerine göz attığım bir ürün değil o yüzden bu model hakkında kesin konuşamam. Ama fiyatlardan anlaşılabilir; Arctis Pro 180 dolar, Game One 250 dolar olarak listelenmiş indirimsiz olarak. Ama bu kesin bir gösterge olmayabilir, mantık yürütüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı