7.1 Oyuncu Kulaklığı Önerisi

433 bu seviyelerde bir ürün değil. DTS ve Dolby durumuysa oyunun desteğine göre bir durum ancak çoğu fps oyunu DTS kullanıyor.
Fiyatı 500-600 falandı diye hatırlıyorum, biraz az gelmiş olabilir ama sonuçta bütçe içerisinde kalıyor.
Bende her oyunda DTS "First Person Shooter" modunda Dolby'den çok daha iyi atmosferi hissetmemi sağladı.

Arkadaşlar game one öneriyorsunuz her konuda fakat neye göre? Geçen günlerde Türkiye'de de indirimdeydi 1100 TL kargo dahil fiyata sahipti. Birincisi bass açısından çok yetersiz kulaklık, tamam ses kalitesi iyi fakat diğer kulaklıklardan çok daha fazla kaliteli değil, hemen hemen aynı performansa sahipler ve - olarak hiç bass yok denilecek kadar az var.

Hiç kullandınız mı? Ben kullandım kullanmasam önermem.
Kablolu olanını kullanma fırsatı buldum. Pek rahat bulmadım ürünü. Herhalde uzun süre yuvarlak yapılı kulaklık kullanmam ile alakalı olsa gerek. Bir de sporfile kumaş bende kaşıntı yapıyor rahatsız olmuştum.

RGB Işıklı 7.1 Ses kartlı Hi-Fi özellikli sıfır kutusunda ellenmemiş MSI GH70 var. 700TL düşünüyorum ilgilenirsen konuşabiliriz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı