7.1 oyuncu kulaklığı önerisi

yeşmuh

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 7.1 destekleyen oyuncu kulaklığı arıyorum. Benim için önemli olan kriterleri sıralayayım.
  1. Kulaklarım büyük olduğu için terletmemeli.
  2. Fiyat 200 ile 300 lira arası olmalı.
  3. Kulaklığı BF1, BF5 ve PUBG için alıyorum.
  4. Baş ağrısı yapmamalı.
Bir liste oluşturdum bakarsanız sevinirim.
  • Rampage Rivia G40
  • Rampage SN-RW1 7.1
  • Monster Pusat Vırtual 7.1
  • Plantronics RIG 505 LAVA

Fark ettim. Kalitesiz Rampage almaktansa bütçesini azıcık arttırıp Arctis 3 alsın. Uzun yıllar kullanır.
Orası öyle kalitesiz felan ama kullandım, 7.1 özelliği (ben aldığım zaman ki fiyatına göre) mükemmel idi. RW1 kullandım parçaladim, şuan RW6 olması lazım onu kullanıyorum (bu RW1'in yanına yaklaşamaz) ben RW1'i 170 liraya almıştım.

Parçaladım kelimesi peki demem için yetti. Biz öneri yaparken sadece performansa bakmıyoruz, kaliteye, desteğe de bakıyoruz.
Parçalama hikayesi gayet değişik, üstüne düşmüştum 1.69 boy 86 kilo biriyim. Üstüne düştüm ve tek kulakdan ses gelmedi, bende kulakliktan umudu kestim parçaladim, havya ile yaktım amacım mikrofonu kurtarmaktı, köye gittiğim zaman balta ile dalıp mikrofonu almıştım. Bana dayandı destek konusunda (hiçbir ürünü servise göndermediğim için bilgim yok) ama çöp olduğu konusunda hemfikiriz. Mikrofonu gayet ve gayet başarılı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı