7-10 bin bütçede MSI vs Monster laptop

Penguens

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2'si arasında kaldım, ya Tulpar T5 alacağım 10500 bandında fakat RTX 2060 var, ya da MSI alacağım 11-12K bandında fakat GTX1660 Ti var. Daha düşük bir bütçeli Abra ya da MSI arasında kaldım. İnanılmaz FPS performansı beklemiyorum. FPS oyunları oynamıyorum. Daha çok X-Plane, Flight Simulator tarzı ama aynı zamanda bilgisayar uzun ömürlü olsun. İleride başka oyunlar oynarsam beni hüsrana uğratmasın. Kararsız kaldım. Kısaca 7-10K arası MSI ya da Monster ne yapmalıyım?

Performanstan ziyada uzun ömürlülük, sorunsuzluk gibi derdiniz varsa MSI olan model daha mantıklı. Yalnız özellikle MSI Thin modellerinde ısınma sorunu yaşayan kişiler görüyorum ben forumda niyeyse.

Monster kumar gibidir. Sağlam gelme olasılığı olmakla birlikte gelmeme olasılığı daha fazla. Ucuz etin yahnisi yenmez diye bir laf var. Hem zaten GTX 1660 Ti ile RTX 2060 arasında dağlar kadar fark yok. MSI daha kalitelidir.

Ben biraz kalite istiyorum yani demek istedigim eğer 7-10 bandına cıkcaksam değsin , monster cok cazip ama birçok sikayet okudum msı daha kaliteli duruyor fakat marka değerinden dolayı monsterın sundugu donanımı 2k daha fazlaya satıyor.Kararsız kaldım tecrubesi olanlar yardım edebilir
Monster. MSI laptop için yüksek bütçe gerek.

Diğer arkadaşların fikirlerini bilemem ama Monster sağlam iş yapıyor ve RTX etkenini de küçümsememek gerek benim tercihim o bütçe ile kesinlikle Tulpar T5 olurdu.

Arkadaşlar 2'si arasında kaldım, ya Tulpar T5 alacağım 10500 bandında fakat RTX 2060 var, ya da MSI alacağım 11-12K bandında fakat GTX1660 Ti var. Daha düşük bir bütçeli Abra ya da MSI arasında kaldım. İnanılmaz FPS performansı beklemiyorum. FPS oyunları oynamıyorum. Daha çok X-Plane, Flight Simulator tarzı ama aynı zamanda bilgisayar uzun ömürlü olsun. İleride başka oyunlar oynarsam beni hüsrana uğratmasın. Kararsız kaldım. Kısaca 7-10K arası MSI ya da Monster ne yapmalıyım?
MSI.

Yeni konular

Geri
Yukarı