7.500-8.500 TL bilgisayar toplama

Bütçe
7500 8500
Tüm oyunları

İstanbul kartal yakınlarında

Hocam bunu ucuza nasıl toplayabilirim indirimleri beklesem alabilir miyim?

Bir de RAM 8 GB 16'sı 1500 TL

İndirimlerde ucuza bulabilirsin ve 8 GB'tan 2 tane alacaksın direkt 8x2 olanı değil.

300 TL eklerse RX 6500 XT var zorlanırsa 1050 Ti nedir arkadaş bilmeden yanlış yönlendirmeyin.

300 TL eklerse RX 6500 XT var zorlanırsa 1050 Ti nedir arkadaş bilmeden yanlış yönlendirm

Parçalar uyumlu değildir çöp sistem toplamışsınız.
Hocam diğer hocaların tavsiyesiyle topladım bı tanesi 6509 XT dedi beni eleştireceğinize kaynağı araştırıp öyle yorum yapın 6500 XT koydum yani

İkinci el bakın kesinlikle.
Hocam temiz bulamıyorum 2.el

Bu sistemi topla.
Hocam arkadaşım da aynı psu yu kullanıyor fanindan heralde çok sesli çalışıyormuş onun yerine Highpower 500 w alsam mantıklı mı 80 plus sanırım

Bu sistemi topla.
Bu sistemi toplayacağım ama hocam siteler givenilirmi acaba webdenal gameofzone gibi pek güvenemiyorum hatalı ürün tamir görmüş ürün gönderirler diye

Son düzenleme:
Hocam temiz bulamıyorum 2.el

Hocam arkadaşım da aynı psu yu kullanıyor fanindan heralde çok sesli çalışıyormuş onun yerine Highpower 500 w alsam mantıklı mı 80 plus sanırım

Bu sistemi toplayacağım ama hocam siteler givenilirmi acaba webdenal gameofzone gibi pek güvenemiyorum hatalı ürün tamir görmüş ürün gönderirler diye
Onuda alabilirsin ve o siteler güvenilir bir sorun olmaz.

Son düzenleme:
Tamamdır çok sağ ol kardeşim benim

Hocam bir de bir sorum olacak ben video çekeceğim yayın açacağım YouTube'da bu ekran kartı sıkıntı yaşatmaz değil mi?

Kartta video encoder yok hocam o işlerde sorun yaşarsınız o zaman ikinci elde 1060-RX570 falan almaya çalışın.

Hocam bu sistemi bugün alacaktım fiyatı hesapladigimda 9600 TL tuttu

8800 TL para yatirmistim karta 1000 TL fazlalasmis ne yapmalıyım beklemeli miyim yoksa alayım mı?

Siz mi yanlış hesapladınız hocam hala 8600TL tutuyor sistem.

Yeni konular

Geri
Yukarı