7.500₺ Dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
6.500 7.500
Yeni modellerin artık neredeyse hepsinde optik sürücü kaldırıldı yani ilk dediğiniz mümkün olamaz maalesef.

GTX1650 dediğimiz şey ekran kartı değil mi hocam?

Hocam buna baya yakın bakıyorum şuan, ama GTX1650 benim için biraz fazla mı ki?
Ben sadece Valorant Cs oynarım, en yüksek ayarlara da ihtiyacım yok, ama diyorsanız bu performansı arttırır alayım bunu.
Şu an giriş seviye ekran kartlarının kapısı görevini görüyor 1650. O yüzden siz "Ben Doom 3 oynayacağım." deseydiniz bile direkt 1650 derdim. 😁 Onun dışında cidden yarın öbür gün ciddi bir grafik yaması gelse veyahut sizin başka bir oyun oynayasınız gelse UHD ile idare etmeniz imkansız, işkence gibi bir şey olur. Onun dışında 1050 veya 1050Ti modellerini önermememin sebebi kötü olmaları değil, son teknoloji olmamaları. Evet açmayacakları veya oynatmayacakları oyun yok, driver bazlı destek de hala devam ediyor ve edecek de ancak bu kadar para verdikten sonra hakkını veren bir bilgisayar almanızı öneririm şahsen.

Şu an giriş seviye ekran kartlarının kapısı görevini görüyor 1650. O yüzden siz "Ben Doom 3 oynayacağım." deseydiniz bile direkt 1650 derdim. 😁 Onun dışında cidden yarın öbür gün ciddi bir grafik yaması gelse veyahut sizin başka bir oyun oynayasınız gelse UHD ile idare etmeniz imkansız, işkence gibi bir şey olur. Onun dışında 1050 veya 1050Ti modellerini önermememin sebebi kötü olmaları değil, son teknoloji olmamaları. Evet açmayacakları veya oynatmayacakları oyun yok, driver bazlı destek de hala devam ediyor ve edecek de ancak bu kadar para verdikten sonra hakkını veren bir bilgisayar almanızı öneririm şahsen.
Araştırdım hocam bayağı bilgisayarı kötü yanlarına
RGB klavye olmama
Soğutma ve ses konulmuş
Klavye olarak ekipman kullanıyorum soğutma için ek soğutma makinem var ve kulaklık kullanırım bu Pc galiba benim için uygun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı