7.500 TL Laptop Tavsiyesi

@AHMETCANDEVELİ @HABAR
Çok teşekkürler önerileri arkadaşa ileteceğim. 😀
Şu an indirim yapılmış:
RAM yine 8 GB maalesef. :D

Şu an indirim yapılmış:
RAM yine 8 GB maalesef. :D

En mantıklısı bu gibi duruyor hocam hemen haber vereyim :D ekstra olarak 8gb alırız olmazsa.
Isınma sorunu falan var mı hocam ?

En mantıklısı bu gibi duruyor hocam hemen haber vereyim :D ekstra olarak 8gb alırız olmazsa.
Isınma sorunu falan var mı hocam ?
HP alırken 2 kere düşünmelisin. 1660 Tİ aldım derken max-Q ile karşılaşabilirsin. Onu kontrol etmeni tavsiye ederim. Amd işlemci laptoplarda pek iyi değil. 6200'e onu alacağınıza 7500'e indirim kovalayarak intel işlemcili bakmanı öneririm. Eğer i7 9750H bulabilirsen ilerleyen dönemde de iyi bir fiyata satabilirsin. Dediğim gibi eğer 7500'e kadar çıkamam, indirim bekleyemem diyorsan HP'yi al iyi bir araştırmayla.

HP alırken 2 kere düşünmelisin. 1660 Tİ aldım derken max-Q ile karşılaşabilirsin. Onu kontrol etmeni tavsiye ederim. Amd işlemci laptoplarda pek iyi değil. 6200'e onu alacağınıza 7500'e indirim kovalayarak intel işlemcili bakmanı öneririm. Eğer i7 9750H bulabilirsen ilerleyen dönemde de iyi bir fiyata satabilirsin. Dediğim gibi eğer 7500'e kadar çıkamam, indirim bekleyemem diyorsan HP'yi al iyi bir araştırmayla.

Tedirginliğim biraz ondan hocam laptoplar ve markaları hakkında çok bilgim yok. Ürünün açıklama kısmına baktığımda ise max-Q ibaresi yok normal 1660ti olabilir mi acaba ? i7 9750H modeliyle 1660ti ikilisine bakındım ama fiyatları çok uçuk 7999 TL ye monster da varmış fakat stoklarında yok suanda.

Tedirginliğim biraz ondan hocam laptoplar ve markaları hakkında çok bilgim yok. Ürünün açıklama kısmına baktığımda ise max-Q ibaresi yok normal 1660ti olabilir mi acaba ? i7 9750H modeliyle 1660ti ikilisine bakındım ama fiyatları çok uçuk 7999 TL ye monster da varmış fakat stoklarında yok suanda.
GameGaraj'ın da var 7699 ama yeni bir marka seçim sizin. Ucuz fiyata 9750H 1660ti kombinasyonu biraz pahalı oluyor bütçene göre. İndirim kovalaman lazım. i5 9300H 1660ti kobinasyonunu daha kolay bulursun indirimde. Hepsiburada kdv indirimlerinde i5 9300H 1660ti 8gb ram 512gbb ssd 120hz 7000di. Ona bakmanı tavsiye ederim. Linkini de bırakayım. Eğer acelen yoksa sabret. Eğer beklemek istemiyorsan max-Q olmadığından emin ol. HP'nin kendi sitesinden öğrenebilirsin, satıcıya sorabilirsin veya yorumlardan öğrenebilirsin. Fiyat gerçekten uygun. İstersen yine de onu olabilirsin.

@Silinen üye
Teşekkür ederim laptopu başlıkta belirttiğim gibi arkadaşa alıyoruz. Ben söyledikleriniz bir ileteyim kendisi karar versin ama tahmin ediyorum bekleyecektir. Sizde link bırakabilirseniz sevinirim diğer arkadaşların önerdikleriyle kıyaslama yaparız. Ayrıcaz laptop markalarında önerdiğiniz markalar var mı ? (Yada önermediğiniz.)

@Silinen üye
Teşekkür ederim laptopu başlıkta belirttiğim gibi arkadaşa alıyoruz. Ben söyledikleriniz bir ileteyim kendisi karar versin ama tahmin ediyorum bekleyecektir. Sizde link bırakabilirseniz sevinirim diğer arkadaşların önerdikleriyle kıyaslama yaparız. Ayrıcaz laptop markalarında önerdiğiniz markalar var mı ? (Yada önermediğiniz.)
2016da aldığım HP bilgisayarım var o zamanlar hiçbir şey bilmediğim için satıcının önerdiğini aldım direkt bodozlama bir şekilde. Bu sebeptendir ki HP'yi pek sevmiyorum. Casper için de aldığım duyumlardan dolayı önyargım var açıkçası. Excalibur kullanan çok arkadaşım var memnun olanı da var. Casper ve HP almanızı önermem. HP'nin sadece Omen serisi alınır bence. Monster için de kötü yorum çok ama benim kendi tercihim Monster yönünde. Zamanla ünlenecektir GameGaraj da. Eğer İstanbul'da yaşıyorsanız GameGaraj alınabilir. Şu an için sadece İstanbul'da var şubesi. Asus ve MSİ zaten fix herkes tarafından tavsiye edilir. Açıkçası ben monster'ı tercih ederim. 7/24 soruya cevap veriyorlar, samimiler, ürünle ilgili bir probleminiz olduğunda yüz üstü bırakmıyorlar, teknik servisi çok iyi ve muadillerine göre fiyatta çok daha uygun. Öneri laptop olarak linkler bırakayım. Ben de bu bütçeden bakıyorum çünkü. Araştırma yaptığım için hâkim sayılırım.

Bahsettiğim MSİ ürünü kdv indirimlerinde 7000'e görmüştüm. Fiyat analizlerinden kontrol edebilirsiniz.

MSİ ile aynı özellikteki Asus. 8000'de gördüm. 7500'ü görmüş zamanında.

HP Omen. 7000'i görmüş zamanında.

Monster Tulpar T5 v19.1 7600e bulabilirsiniz stoklara geldiği zaman. Amazon, trendyol vb. sitelerde iyi bir araştırma yapmak gerek.
www.monsternotebook.com.tr/tulpar/monster-tulpar-t5-v19-1/

GameGaraj Blaster 7 TN. 3 hafta önce 7499'du. Zamlanmadan önce çok uygundu. Şu an 7699. Belki indirim görebilir. Tercih sizin.

Banada 8500 Limit li pc lazım marka takıntım yok
Tek isdediğim işlemcinin 17 9750 h olması ve ekran kartının en az 1660 ti olması diğer donanımları zamanla yükseltirim

@Silinen üye
Çok teşekkür ederim hocam. Benimde aklıma ilk gelen monster markası oldu ama stoklarında yok suanda, casperın oyuncu laptopları için çok sorunlu yazanlar olmuş o yüzden suanda msi ve asus indirimlerini bekleyeceğiz. Size de şimdiden hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı