7 Days to Die kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

fuatkorkmazz34

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. RX550 4 GB ekran kartım 8 GB RAM Q8200 işlemcim var. Oyun en düşük ayarlarda bile kasıyor, işlemcimin yetersizliğinden midir acaba?

SSD bozulduğu için bilgisayarı 1 haftadır 150 GB'lık harddiskle kullanıyorum, bu hafta yeni SSD alacağım fakat sebebi bu olabilir mi? Harddisk eski biraz. SSD alsam düzelir mi?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Her oyunda darboğaz olacak diye bir şey yok. Ama o işlemci RX550'ye darboğaz yapması normal.

Hangi çözünürlük de oynuyorsun?

Çözünürlük 1024-768,kalite ayarları en düşük ayarlar.Oyunda en düşük ayarlara çektim neredeyse ps1 kalitesi olsada 30 fps alamıyorum
O zaman darboğaz vardır.
Teşekkürler.Peki ddr2 anakart için rx550yi darboğaza sokmayacak uygun hangi işlemciyi almalıyım? Pek bilgim yok bu konularda çünkü

Son düzenleme:
Çözünürlük 1024-768, kalite ayarları en düşük ayarlar. Oyunda en düşük ayarlara çektim neredeyse PS1 kalitesi olsa da 30 FPS alamıyorum.

Monitörünün çözünürlüğü nedir? 1080P'de oynamayı deneyebilirsin.

Teşekkürler. Peki DDR2 anakart için RX550'yi darboğaza sokmayacak uygun hangi işlemciyi almalıyım? Pek bilgim yok bu konularda çünkü.

Değiştirmişken sadece işlemci değiştirmek olmaz. Anakartını da değiştirsen iyi olur.

Monitörünün çözünürlüğü nedir? 1080P'de oynamayı deneyebilirsin.

Değiştirmişken sadece işlemci değiştirmek olmaz. Anakartını da değiştirsen iyi olur.
1080p de denedim fakat sonuç aynı maalesef.

Çok bilgisayar oynayan birisi değilim sadece karantina günlerinde zaman geçirmek için oynuyorum.7 days to die kasınca bir sorayim dedim.DDR2 üzerinden alsam rx550ye darboğaza sokmayacak işlemci yok sanırım.Anakartla falan uğraşmak istemiyorum açıkçası.Teşekkürler bilgiler için

1080P'de denedim fakat sonuç aynı maalesef.

Çok bilgisayar oynayan birisi değilim sadece karantina günlerinde zaman geçirmek için oynuyorum. 7 Days to Die kasınca bir sorayim dedim. DDR2 üzerinden alsam RX550'ye darboğaza sokmayacak işlemci yok sanırım. Anakartla falan uğraşmak istemiyorum açıkçası. Teşekkürler bilgiler için.

Q9550 alabilirsin o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı