7 kere deprem olsa da altılı masaya oy yok diyen eleman

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Milletin kafayı bu durumda bile siyasetle bozmuş olmasını hiç anlamıyorum. Ya ne alaka kardeşim kafayı mı yediniz iyice be?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Milletin kafayı bu durumda bile siyasetle bozmuş olmasını hiç anlamıyorum. Ya ne alaka kardeşim kafayı mı yediniz iyice be?
Orada bile hala siyaset yapıyolarsa vah halimize diyorum.Memleket yangın yeri bunlar gibilerin ise akıllarında hala seçim var. Bu cehalet ülkeye çok şey kaybettirdi.

Bir tarafta deprem gerçeklerini söyleyip ''içeri atarlarsa da atsınlar'' diyen insanlar, öbür tarafta da bunun gibiler... Kıyametin ortasında bile politikadan kurtulamıyoruz. Damarlarımızdan enjekte etmiş gibiler, yazık.

Benim aklıma takılan en büyük soru, 99 depreminden bu yana deprem desteği adı altında toplanan ÖTV ye ne olduğu? Yani sadece arabalardan alınan ÖTV ile bile gerekli önlem alınabilirdi. TOKİ'nin bir daireyi ne kadar mal ettiğini düşünürsek en az 10milyon daire yapılırdı şimdiye kadar. Umarım bunu sorguladığım için başım belaya girmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı